Newsy35 lat temu złamała serce George'a Michaela w "Last Christmas". Jak dziś wygląda i co robi piękność z klipu?

35 lat temu złamała serce George'a Michaela w "Last Christmas". Jak dziś wygląda i co robi piękność z klipu?

Kathy Hill - jak dziś wygląda?
Kathy Hill - jak dziś wygląda?
Zuza Maciejewska
22.12.2019 05:00, aktualizacja: 22.12.2019 16:59

Last Christmas, to kultowy przebój, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie Świąt Bożego Narodzenia. Po raz pierwszy został zagrany w radiu 3 grudnia 1984 roku. Szybko podbił listy przebojów i stał się piosenką bez której wielu nie wyobraża sobie świąt. Niedawno do sieci trafiła nowa wersja teledysku w 4K, z której George Michael z pewnością byłby zadowolony. W tym roku minęło 35 lat od momentu, w którym po raz pierwszy hit ujrzał światło dzienne.

Fani dobrze wiedzą, że w klipie występuje grupa przyjaciół, wśród których znajduje się urocza brunetka. To ona, w tytułowe ostatnie święta, złamała serce głównemu bohaterowi. Pomimo tego wszyscy spędzają razem czas, dobrze się bawiąc. Nie wydaje się, by między dawnymi kochankami uczucie do końca wygasło - nie brakuje między nimi ukradkowych spojrzeń i uśmiechów.

Jak wygląda Kathy Hill, brunetka z Last Christmas?

W rolę brunetki przed laty wcieliła się Kathy Hill, wówczas 28-letnia modelka. Jak zmieniła się od czasu, kiedy Last Christmas debiutowało? Okazuje się, że zupełnie zerwała z wizerunkiem, który prezentowała w teledysku. Pozbyła się drobnych, ciemnych loczków sięgających do ramion, decydując się na znacznie jaśniejszy, odważniejszy kolor.

Last Christmas zostało nagrane w 4K
Last Christmas zostało nagrane w 4K

Hill jest obecnie blondynką, której włosy sięgają lekko za ucho. Nadal cieszyć się może fenomenalną figurą, której z pewnością mogą pozazdrościć jej znacznie młodsze koleżanki. Nie ma się co zresztą dziwić. W latach 80. została znaną topową modelką, która brała udział w kampaniach znanych marek. W zawodzie pracuje nadal.

Na szczęście kobiety w wieku powyżej 50 lat są dziś bardzo poszukiwane. Są ważną grupą docelową, ponieważ mają pieniądze, a także je wydają - przyznała w jednym z wywiadów.
Kathy Hill nadal pracuje jako modelka
Kathy Hill nadal pracuje jako modelka

Dodatkowo jest bardzo aktywna w social mediach. Chociaż jej konto obserwuje tylko 2 tysiące osób, co jakiś czas udostępnia nowe posty, w których chwali się kulisami sesji zdjęciowych, a także pokazuje najbliższych. W 1991 roku Kathy Hill została matką bliźniaków.

W 2012 roku pojawiła się w brytyjskim telewizyjnym dokumencie muzycznym o najpopularniejszych angielskich kolędach – Ulubiona piosenka świąteczna Narodu. Nie wystąpiła jednak w żadnym innym teledysku.

  • Last Christmas zostało nagrane w 4K
  • Slider item
  • Kathy Hill brunetka z Last Christmas zmieniła kolor włosów
  • Kathy Hill nadal pracuje jako modelka
  • Kathy Hill nadal pracuje jako modelka
  • Kathy Hill w młodości była modelką
  • Last Christmas zostało nagrane w 4K
[1/7] Last Christmas zostało nagrane w 4K
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także