Patryk Vega odpalił kolejną petardę! Reżyser zdradził kogo obsadził w roli Beaty Szydło! Gwiazda wygląda jak jej klon! [WIDEO]

Patryk Vega i Beata Szydło

Patryk Vega i Beata Szydło

Partyk Vega zdradził kolejną tajemnicę związaną z jego najnowszym filmem Polityka. Reżyser tym razem zaprezentował scenę z Beatą Szydło, ujawniając nazwisko aktorki, która wcieliła się w jej rolę.

Patryk Vega sukcesywnie podsyca napięcie oraz ogromną ciekawość internautów. Reżyser obecnie montuje zdjęcia do swojego nowego filmu Polityka, który ma być wielkim kontrowersyjnym hitem. Artysta za pośrednictwem mediów społecznościowych chwali się swoim dziełem, ukazując kolejne jego odsłony. Tym razem bezkompromisowy filmowiec pokazał potencjalnym widzom Polityki aktorkę, która zagra Beatę Szydło:

Pozdrowienia z Tokio, gdzie montujemy film 'Polityka'. Złożyliśmy właśnie kolejną scenę. Czy wiecie, kto to jest? – zapowiada Vega.

Reżyser zaprezentował ekran komputera, na którym wyraźnie widać, kogo obsadził w roli Beaty Szydło. Wiadomo już, że byłą premier rządu PiS-u zagra znakomita polska aktorka, Ewa Kasprzyk. Na nagraniu widać pierwszą scenę z Sejmu, kiedy to Szydło wykrzykiwała z mównicy, że pieniądze z nagród dla członków PiS-u po prostu się należały!

Film Patryka Vegi jeszcze się nie pojawił, a już wzbudza ogromne kontrowersje. Wszystko za sprawą tematyki oraz znakomitych aktorów, którzy wcielają się w role znanych polityków partii rządzącej. Wiadomo już, że Andrzej Grabowski zagrał Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniew Zamachowski został ojcem Tadeuszem Rydzykiem, a Marcin Bosak wcielił się w postać Mateusza Morawieckiego.

Czekacie na premierę?

View this post on Instagram

Poznajecie tę Panią? #patrykvegapolityka #patrykvega

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

 

Antek Królikowski czy Julia Wieniawa? Znamy obsadę nowego filmu Patryka Vegi. Same mocne nazwiska

 

Andrzej Grabowski zagrał u Patryka Vegi Jarosława Kaczyńskiego! Zapłacił za to utratą pracy! Kara jak za czasów PRL-u!

Małgorzata Rozenek zagra w filmie pod jednym warunkiem. Patryk Vega spełni jej gwiazdorską zachciankę?


Ewa Kasprzyk - Dzień Dobry TVN

Ewa Kasprzyk - Dzień Dobry TVN

Ewa Kasprzyk z suczką Shakirą – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Ewa Kasprzyk z suczką Shakirą – Wigilia gwiazd w ATM 2018

Ewa Kasprzyk makijaż

Ewa Kasprzyk makijaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×