NewsyPatryk Vega przeszedł samego siebie! Pokazał kolejny fragment filmu „Polityka” i zdradził, kto zagra ojca Rydzyka!

Patryk Vega przeszedł samego siebie! Pokazał kolejny fragment filmu „Polityka” i zdradził, kto zagra ojca Rydzyka!

Patryk Vega, Rydzyk, film
Patryk Vega, Rydzyk, film
Rafał Matuszczak

25.06.2019 10:34, aktual.: 25.06.2019 12:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Patryk Vega nie osiada na laurach. Choć każdy kolejny jego film jest olbrzymim hitem, on nie poddaje się i nagrywa kolejne. Światła dziennego nie ujrzał jeszcze ten, w którym zagrał m.in. Piotr Adamczyk czy Julia Wieniawa, a reżyser już na swoim Instagramie raczy nas fragmentami kolejnego, zatytułowanego Polityka!

Jak sam tytuł wskazuje film będzie opowiadał o polskiej scenie politycznej. Nie zabraknie w nim głównych posłów i senatorów naszego kraju. W pierwszej zapowiedzi mężczyzna zdradził, że w rolę Krystyny Pawłowicz wcieli się Iwona Bielska. Kilka dni temu media poinformowały, że Jarosława Kaczyńskiego zagra Andrzej Grabowski, co potwierdził twórca, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że w obsadzie znajdzie się także Zbigniew Zamachowski!

Ceniony i doświadczony aktor nie boi się wyzwań i po raz kolejny zagra duchownego. Tym razem do odegrania przypadnie mu rola ojca Tadeusza Rydzyka:

To wspaniały aktor. Wiele wzniósł od siebie podczas pracy. Znakomicie wyczuł postać, którą miał zagrać. Zbudował ją w sposób subtelny, ale jednocześnie niezwykle sugestywny - chwali Zbyszka Vega w Fakcie.

Premiera filmu zapowiadana jest na 6 września. Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy doczekać się tej produkcji! Z nieoficjalnych informacji wynika, że w obsadzie znaleźli się także: Marcin Bosak, Ewa Kasprzyk, Antoni Królikowski oraz Maciej Stuhr.

  • Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2
  • Slider item
  • Slider item
  • Tadeusz Rydzyk
  • Ojciec Tadeusz Rydzyk
  • Zbigniew Zamachowski – walentynki 2018
  • Paryk Vega schudł
[1/7] Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także