Edyta Pazura dołączy do ekipy „Dzień Dobry TVN”? Po fali spekulacji mamy oficjalny komunikat

Edyta Pazura dołączy do Dzień Dobry TVN?

Edyta Pazura dołączy do Dzień Dobry TVN?

Edyta Pazura dołączy do ekipy Dzień Dobry TVN? Mamy oficjalny komunikat w tej sprawie. Po jego lekturze wszystko jest jasne i klarowne. 

Dzień Dobry TVN to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych w Polsce. Śniadaniówka jest emitowana od kilkunastu lat, w ciągu których przewinęła się przez nią ekipa najlepszych dziennikarzy. Aktualnie na antenie możemy oglądać rekordową liczbę duetów prowadzących. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Najmłodsi stażem są Rozenek i Skórzyński. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z tym drugim i zapytała go to, jak mu się współpracuje z „perfekcyjną panią domu”. Krzysztof jest pod wrażeniem pracowitości swojej koleżanki.

Małgosia jest jedną z najbardziej pracowitych osób, jakie kiedykolwiek poznałem. Ilość pracy, którą Małgosia wkłada w to, żeby się rozwijać jest czymś absolutnie imponującym. I tutaj postawię kropkę, bo chyba każdy widzi jak Małgosia ogromnie dużo emocji i pracy wkłada w to, aby być coraz lepszą – wyjawił nam doświadczony redaktor.

Dodał, że oczywiście między nimi zdarzają się drobne niesnaski. Ale przecież byłoby dziwne, gdyby we wszystkim się zgadzali.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – drobiazgowo wytłumaczył.

Edyta Pazura dołączy do Dzień Dobry TVN?

W sobotę w śniadaniówce TVN gościła Edyta Pazura – małżonka Cezarego Pazury i influencerka. Piękność wypadła tak dobrze, że internauci zaczęli sugerować, by dołączyła do redakcji DDTVN jako współprowadząca.

Pani Edyto super. Mogłaby pani prowadzić Dzień Dobry TVN – napisała jedna z fanek.

Żona aktora, gdy przeczytała tę wiadomość, zdecydowała się odpowiedzieć i wspomniała o tym, że nie chce robić „konkurencji”.

Nie będę innym robić konkurencji – zażartowała.

Potem wytłumaczyła, dlaczego nie mogłaby pracować w formacie realizowanym „na żywo”.

Nigdy w życiu. Za mój cięty jęzor zostałabym wywalona po jednym dniu – podsumowała.

Tak jasny, oficjalny komunikat powinien zatrzymać falę fanowskich spekulacji.


Edyta Pazura o pracy w Dzień Dobry TVNEdyta Pazura o pracy w Dzień Dobry TVN

Edyta Pazura o pracy w Dzień Dobry TVN

Edyta Pazura

Edyta Pazura

Edyta Pazura ma rude włosy

Edyta Pazura ma rude włosy

Komentarze

 • Gość pisze:

  Edzi to odwaliło trochę to jak się niby żartobliwie wypowiada o Panu Czarku jaka to ona mądra i piękna i jakie to on ma szczęście to jest niesmaczne. Pycha. Gdzie byś była dzisiaj wsiowa dziewucho gdyby nie pieniądze Pana Czarka. Niczego nie dokonałaś żeby tak przechwalać.

  • Gość pisze:

   ktos sobie zrobil beke a ona to komentuje

  • GośTryla pisze:

   Małgosia Rozynek jest bardzo pracowita jak ja to przeczytałam to myślałam,że pęknę że śmiechu!🤣😂🤣

 • Gość pisze:

  Syndrom dzisiejszych czasów, średnio mądra i średnio ładna Pani robiąca błędy językowe, za pieniądze męża udająca bizneswoman, żeby przykryć kompleksy i braki w wykształceniu pcha się jak tylko się da i gdzie się da no bo przecież jest taka zdolna, wykształcona, dowcipna i co gorsza ona w to wszystko wierzy. A koń jaki jest każdy widzi🤷‍♀️

  • Gość pisze:

   👍

  • Gość pisze:

   Następna 😡😡Dobrze,że nie oglądam żadnej stacji telewizyjnej i jestem dużo zdrowsza .Zostawiam to bez komentarza ponieważ nie byłby on grzeczny.

 • Meg pisze:

  I za brak dykcji oraz błędy

 • Gość pisze:

  Żarty, uroda nienachalna, elokwencji brak, kultura w zaniku.

 • Gość pisze:

  Przypomina mi blondynkę z Dynastii

 • Nowa pisze:

  Do Gość: kobieto ale musisz być nieszczęśliwa pisząc takie bzdury ! Gdybys obserwowała Edytę na Instagramie wiedziałabyś jaka jest wspaniała żoną, matką, kobieta pracująca i jak bardzo mądrą i inteligentną. Twój komentarz to zazdrość i jad

 • Gość pisze:

  Hahaha.pamietam jak czarus kiedy jeszcze miala inna twarz probowal ja wcisnac na sile gdzie popadnie.prezentowala die pod kazdym wzgledem tragicznie.srodowisko mialo beke.ma tupet kobicina.napewno przybylo jej tupetu ale talentu raczej nie.kobieto , ty tylko wyszlas za maz za aktora i tyle.wychowuj dzieci albo niech maz otworzy ci butik

 • Gość pisze:

  Jeszcze jej tam brakuje do kolekcji. I tak nie oglądam więc mi to lata

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×