NewsyGwiazdy piątkowego "Dzień Dobry TVN": Andrzej Piaseczny, Tomasz Oświeciński, Laura Breszka i Ada Fijał

Gwiazdy piątkowego "Dzień Dobry TVN": Andrzej Piaseczny, Tomasz Oświeciński, Laura Breszka i Ada Fijał

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?
Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?

06.01.2023 18:00, aktual.: 06.01.2023 23:07

Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy emitowany od dobrych kilkunastu lat. Przez ten czas przewinęła się przez niego cała gama dziennikarzy. Aktualnie w show możemy oglądać rekordową liczbę par prowadzących. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

W ostatnich dniach najwięcej mówiło się o Filipie. Wszystko za sprawą jego wypadku. Redaktor wdepnął w kieliszek, który poprzedniego wieczora zostawił przy łóżku. Mimo tego, że ból mocno mu doskwierał, pojechał do pracy, co nie było najlepszym pomysłem. Już na wizji poczuł się na tyle źle, że musiał wyjść ze studia i pojechać do kliniki na operację.

Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, które dostałem. Były niezwykle budujące i pomocne. Mój stan zdrowia oceniłbym tak 7 na 10. Staram się normalnie funkcjonować, jednak chodzenie sprawia jakąś trudność, dlatego skaczę na prawej nodze. Tak to już jest, jak wstaniesz lewą nogą z łóżka – skomentował swój stan Filip w dzisiejszej rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Dodał, że nazbyt długo czekał na to, aby skonsultować swój przypadek z lekarzem.

Pół biedy, kiedy w nocy, w drodze do toalety staniecie na klocek LEGO, ale gdy wdepniecie w szkło, to jest już grubsza sprawa, dlatego odkładanie rzeczy na swoje miejsce jest tak bardzo ważne. Bo ta historia, jak ją później analizowałem, mogła zakończyć się o wiele gorzej. Mały, głupi błąd, o którym w ogóle się nie myśli, ale mógłbym się wykrwawić, gdybym dłużej czekał i wcześniej stracił przytomność – powiedział.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Dzień Dobry TVN. Jak wyglądali goście programu?

Dziś w programie Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik rozmawiali z wieloma zaproszonymi gośćmi. Wśród nich znaleźli się: Andrzej Piaseczny, Tomasz Oświeciński z żoną, Laura Breszka, Ada Fijał. Ich zdjęcia zobaczycie w galerii. Napiszcie nam koniecznie, jak podobają się wam ich kreacje.

Co ciekawe, Piasek obchodzi dziś 52. urodziny (więcej tutaj), a Tomasz – 50.

Obu panom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Tomasz Oświeciński z żoną
Tomasz Oświeciński z żoną
Laura Breszka
Laura Breszka
Ada Fijał
Ada Fijał
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także