Muzyk poprowadzi piątkowy cykl o informacjach ze świata showbiznesu. „Biba” jako reporter będzie realizował reportaże z „czerwonego dywanu” z lekkim przymrużeniem oka. Będzie to uzupełnienie informacji showbiznesowych, które od poniedziałku do czwartku będzie relacjonować Agnieszka Jastrzębska.
Myślimy, że Paweł świetnie odnajdzie się w nowej roli, bo podczas występów w muzycznym show TVN-u dał się poznać jako bardzo zabawowy chłopak z ogromnym i inteligentnym poczuciem humoru.