NewsyGwiazda "Dzień Dobry TVN" jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek w pięknej sesji

Gwiazda "Dzień Dobry TVN" jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek w pięknej sesji

Dziennikarka Dzień Dobry TVN jest w ciąży
Dziennikarka Dzień Dobry TVN jest w ciąży
17.02.2023 18:00, aktualizacja: 17.02.2023 23:53

Dzień Dobry TVN to format śniadaniowy emitowany na antenie TVN od września 2005 roku. Aktualnie program prowadzi rekordowa liczba par. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek. Wcześniej w redakcji pracowali m.in. Kinga Rusin, Magda Mołek, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar, Marcin Meller.

Najmłodszym stażem duetem prowadzących jest Rozenek i Skórzyński. W rozmowie z Jastrząb Post Krzysztof opowiedział o tym, jak pracuje mu się z Gosią. Czasami zdarzają się im mieć inne zdanie, lecz nie ma w tym nic zdrożnego.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – powiedział.

Pełnego wywiadu wysłuchacie poniżej:

Dzień Dobry TVN. Dziennikarka jest w ciąży

17 lutego świetną wieść przekazała Anna Tatarska, która na potrzeby śniadaniówki przeprowadza wywiady z gwiazdami kina. Dziennikarka zamieściła trzy zdjęcia. Na każdym z nich wyeksponowała swój ciążowy brzuszek.

Często mnie pytacie „kiedy ty to wszystko robisz?”. Nie ma wyjścia: teraz będziecie pytać jeszcze częściej – napisała w opisie albumu. Całość opatrzyła m.in. hasztagiem: "mam być".

Gwiazdy, znajomi i fani Tatarskiej tłumnie złożyli jej życzenia:

 • Gratulacje, Aniu – skomentowała Anna Kalczyńska.
 • Siedzi sobie człowiek na przystanku, a tu taki news!
 • Lajkuję wszędzie!! Co za piękna i wspaniała kobieta – pisały inne osoby.

Redakcja Jastrząb Post również składa gratulacje Ani! Warto wspomnieć, że dziennikarka ma już syna, którego raz na jakiś czas pokazuje w social mediach:

Jak wygląda partner Anny Tatarskiej?

Ania w materiale oznaczyła swojego partnera. Mężczyzna jest miłośnikiem kawy i wina – a przynajmniej na to wskazuje opis jego profilu w social mediach. Jego zdjęcia zobaczycie poniżej:

Kim jest Anna Tatarska?

Tatarska w śniadaniówce zastąpiła Annę Wendzikowską. Ta druga w rozmowie z Jastrząb Post sugerowała, że gdyby nie ona, to Tatarska nie osiągnęłaby tak wiele w mediach. Jak przekonywała, to ona wprowadziła ją w show-biznes.

Nie chciałabym nikogo oceniać, bo to nie jest moje miejsce. Ja Anię znam wiele lat, była moją koleżanką, uważam, że jest bardzo sprawną dziennikarką, ma świetny angielski, zawsze byłam pod wrażeniem jej wiedzy filmowej. Trochę tak było, że ja ją wprowadzałam w ten świat junketowy. To jest trudne pytanie, to są tematy bardzo delikatne, w których nie do końca wszystko jest harmonijne i cukierkowe. A ja jestem taką osobą i jestem na takim etapie życia, że nie chcę kłamać i nie do końca chcę powiedzieć prawdę – powiedziała.

Podobno to właśnie działalność Taraskiej była jednym z powodów, przez które odeszła z Dzień Dobry TVN: 

Nic złego na temat umiejętności Ani czy też jej kompetencji i umiejętności nie mogę i nie zamierzam, bo bym skłamała, czy kierowałyby mną jakieś niefajne emocje, natomiast muszę powiedzieć szczerze, że Ania była jednym z powodów dla których odeszłam z „Dzień Dobry TVN”.

Jak przekonywała Wendzikowska, Tatarska skorzystała z oferty pracy w śniadaniówce, choć wiedziała, że jest ona w kiepskiej sytuacji:

Mimo że była moją koleżanką i wiedziała, jaka jest sytuacja, to skorzystała z takiej nie do końca dla mnie fajnej personalnej sytuacji. Mimo że jej to zakomunikowałam, to jednak wybrała nie szeroko pojętą lojalność, tylko swój pomysł na karierę.

Nieco później Wendzikowska udostępniła też prywatne SMS-y od Tatarskiej (więcej tutaj). Przy okazji zarzuciła koleżance, że ta "wygryzła" ją z pracy. Anna odniosła się do całej sytuacji w rozmowie z jednym z portali.

Anna Tatarska odpowiada Ani Wendzikowskiej

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z Tatarską i prosić ją o komentarz do całej sytuacji. Dziennikarka przyznała, że w tej potyczce nie ma żadnych szans, bo według niej o prawdzie zdecyduje liczba followersów na Instagramie, których Ania Wendzikowska ma zdecydowanie więcej. Potwierdziła jednak, że screen z wymianą wiadomości jest prawdziwy:

Długo już pracuję w mediach i wiem, że w dzisiejszych czasach o tym, kto ma rację, rozstrzyga liczba followersów, bez względu na to, jaka jest prawda – a z prawdą powyższe stories nie mają nic wspólnego (poza printscreenem – jest on autentyczny). Także w tej potyczce jestem z góry skazana na porażkę. Komentowanie całej sytuacji wydaje mi się jałowe – może tylko doprowadzić do niepotrzebnej eskalacji – skomentowała Anna Tatarska dla Pudelka.

Dziennikarka współpracująca z Dzień Dobry TVN przyznała, że nie może skomentować zarzutów Ani o mobbing w stacji, bo nie bywa tam codziennie i jest tylko osobą współpracującą z redakcją.

Mówiąc, że „to nieprawda”, nie odnoszę się do oskarżeń o mobbing, który jest praktyką naganną i krzywdzącą ludzi. Zawsze należy o nim mówić głośno. Jednak nigdy nie pracowałam bezpośrednio w redakcji (jestem zewnętrzną współpracowniczką, bywam tam na nagrania), więc nie mogę mówić o czymś, czego nie obserwowałam i o czym nie mam pojęcia – dodała.

Zdaje się jednak, że emocje związane z transferem Tatarskiej w miejsce Wendzikowskiej nieco opadły. Dziś może cieszyć się spełnieniem marzeń o większej rodzinie.

 • Anna Tararska jest w ciąży
 • Anna Tararska jest w ciąży
 • Anna Tararska jest w ciąży
 • Jak wygląda partner Anny Tatarskiej?
 • Anna Tatarska z synem
 • Jak wygląda partner Anny Tatarskiej?
 • Slider item
 • Anna Tararska jest w ciąży
 • Anna Tatarska z synem
 • Anna Tatarska
 • Anna Tatarska
 • Anna Tatarska
 • Anna Tatarska
[1/13] Anna Tararska jest w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także