Szukaj

Przerażona Edyta Górniak opublikowała nowy post ws. tornada w Nashwille: „Jestem nadal jedną milę od sfery zniszczeń”

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przeżyła chwile grozy. Co się stało? W jakim jest stanie? Gwiazda opublikowała nowy post na Instagramie, w którym rozwiała wszelkie wątpliwości.

Edyta Górniak z muzyką związana jest od lat. Regularnie koncertuje, czarując swoim głosem, a także pracuje nad nowymi utworami, które w krótkim czasie stają się przebojami. Kiedy nie pracuje, podróżuje, co pozwala jej naładować akumulatory do dalszego działania.

Edyta niedawno wybrała się do Stanów Zjednoczonych, gdzie przyjęła zaproszenie Marcina Gortata do wzięcia udziału w jego charytatywnym projekcie – Polish Heritage Night 2020 w Los Angeles. Od tego momentu podróżuje po Ameryce. Z pewnością nie spodziewała się, że przeżyje tam chwile grozy.

Edyta Górniak przeżyła chwile grozy. Co się stało?

Górniak zdecydowała się odwiedzić Nashville, stolicę rock and rolla. Niespodziewanie przez miasto przeszły dwa wielkie tornada. Amerykańskie media informują nawet o kilkunastu ofiarach śmiertelnych, a także o tym, że zniszczeniom uległo około czterdzieści budynków.

Na szczęście Edycie nic się nie stało, chociaż była bardzo blisko strefy zagrożenia. O emocjach, jakie towarzyszyły jej w tym przerażającym czasie, opowiedziała na swoim Instagramie. Umieściła post, który rozpoczęła od słów dających do myślenia. Napisała, że często zapomina się o tym, by szanować życie:

Kłócimy się i nieustannie o coś walczymy, zamiast szanować tutaj nasz wspólny czas. Tulić się, śmiać, kreować. Budować piękne relacje z ludźmi. Ciągle zapominamy, że życie i śmierć są zawsze obok siebie.

View this post on Instagram

Kłócimy się i nieustannie o coś walczymy, zamiast szanować tutaj nasz wspólny czas. Tulić się, śmiać, kreować. Budować piękne relacje z ludźmi. Ciągle zapominamy, że życie i śmierć są zawsze obok siebie. Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych przeraziłam się, że coś uderzyło w Naszą planetę. Lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, jakie usłyszałam, ani takiego huku mimo, że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach. Nie zasnęłam już do rana.. Jestem ok. Ale Nashville nie.. Byłam i jestem nadal 1 milę(..) od strefy zniszczeń. Po porannych wiadomościach uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca Przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone.???? Życzę Wszystkim pięknego dnia, jakby był Waszym pierwszym na długiej drodze życia ❤️ Kocham i Dziękuję za Was ???????????????????????? #edytagorniak #love 4 #nashville

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

Dodała, że gdy blisko niej szalało tornado, była przerażona:

Wczoraj o 2 nad ranem naszej strefy czasowej, słuchając w wyciszeniu analiz naukowców światowych przeraziłam się, że coś uderzyło w Naszą planetę. Lub że coś przecina tę planetę na pół. To były jedyne skojarzenia, jakie wtedy przyszły mi do głowy. Nie znałam takich dźwięków, ani takiego huku mimo, że od lat pracuję w trudnych głośnych warunkach. Nie zasnęłam już do rana.. Jestem ok. Ale Nashville nie .. Byłam i jestem nadal 1 milę(..) od strefy zniszczeń.

Kiedy żywioł nieco się uspokoił, uświadomiła sobie o najważniejszej rzeczy. Wykorzystując media społecznościowe, postanowiła przeprosić wszystkich, których spotkała na swojej drodze i w jakiś sposób skrzywdziła:

Po porannych wiadomościach uświadomiłam sobie, że nie zrobiłam w życiu ważnej rzeczy. Z głębi serca Przepraszam wszystkie osoby, które kiedykolwiek poczuły się przeze mnie urażone. Życzę Wszystkim pięknego dnia, jakby był Waszym pierwszym na długiej drodze życia. Kocham i Dziękuję za Was.

Na wpis błyskawicznie zareagowali internauci, którzy dziękowali Edycie za ten szczery wpis.

Zobacz także: Edyta Górniak o tym nie mówiła. Gromee ujawnia plany gwiazdy. Będzie się działo: „Jest turbo profesjonalna”


Edyta Górniak przeżyła chwile grozy. Co się stało?

Edyta Górniak przeżyła chwile grozy. Co się stało?

Piotr Adamczyk, Edyta Górniak, Marcin Gortat

Piotr Adamczyk, Edyta Górniak, Marcin Gortat

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×