Szukaj

Edyta Górniak przeżyła najgorszą noc w życiu. O mało nie stała się ofiarą katastrofy

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia noc była dla niej koszmarem. Tak potwornych chwil nie przeżyła nigdy wcześniej. Co się stało?

Edyta Górniak jakiś czas temu podjęła decyzję o powrocie ze Stanów Zjednoczonych do ojczyzny. Czuła się tam rewelacyjnie, więc często wraca do USA. Niedawno przyjęła zaproszenie Marcina Gortata do wzięcia udziału w jego charytatywnym projekcie – Polish Heritage Night 2020 w Los Angeles i wystąpiła jako muzyczna niespodzianka wieczoru. Od tego czasu podróżuje po Ameryce.

Edyta Górniak przeżyła przejście tornado w Nashwille

Podczas swoich podróży po Stanach Zjednoczonych, Edyta Górniak trafiła do Nashwille, stolicy rock and rolla. W mieście Elvisa Presleya, poszukuje muzycznych inspiracji. Z pewnością się nie spodziewała, że przeżyje tam noc grozy.

W nocy przez miasto przeszły dwa wielkie tornada. Co najmniej siedem osób zginęło, gdy przez stolicę stanu Tennessee przeszedł żywioł, który zniszczył około 40 budynków w mieście.

Władze miasta apelowały do mieszkańców, by pozostali w domu, przynajmniej do świtu, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Zamknięto instytucje, takie jak szkoły czy sądy oraz linie tranzytowe. Zawaliło się także około 40 budynków. W Nashwille powiało grozą.

W tym wszystkim była Edyta Górniak. Musiała przeżyć jedną z najstraszniejszych nocy w życiu. Zniszczenia są ogromne i z pewnością nie zmrużyła oka wsłuchując się w szalejący żywioł. Na szczęście nic się jej nie stało. Możemy odetchnąć z ulgą.

Edyta jest bezpieczna, ale przeżyła najgorszą noc w swoim życiu – mówi nasz informator.

Problemy ma także port lotniczy Nashville International, znajdujące się na zachodzie miasta.

Zniszczonych zostało kilka hangarów, a linie energetyczne nie działają – powiedziała rzeczniczka lotniska.

Nie wiadomo więc, czy Górniak będzie mogła w najbliższym czasie opuścić miasto drogą powietrzną.


Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak bez makijażu

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Edyta Górniak bez makijażu. Jak wygląda?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×