Szukaj

Dominika Tajner o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim. Chciała wszystko utrzymać w tajemnicy, ale nie wytrzymała

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała. Wyglądali na zgraną parę, ale życie pokazało, że prawda jest nieco inna. Dlaczego się rozwiedli?

Każdy związek Michała Wiśniewskiego był burzliwy, a kulisy jego wzlotów i spektakularnych rozwodów śledziła cała Polska. Michał i jego partnerki nie kryli powodów rozstań, ale o rozstaniu z Dominiką Tajner wiedzieliśmy niewiele.

Pierwsza żona Michała, Magda Femme, zarzuciła eks-mężowi, że zostawił ją bez środków do życia i wyrzucił z zespołu. Do dziś ich relacje są napięte. Mandaryna, która urodziła wokaliście Ich Troje syna Xaviera oraz córkę Fabienne, podpadła gwiazdorowi, gdyż zaczęła odnosić większe sukcesy niż on. Podobno to właśnie zazdrość o popularność żony sprawiła, że małżeństwo się rozpadło. Rozwiedli się w 2006 roku. Nadal są w stałym, dobrym kontakcie.

Z trzecią żoną, Anią Swiątczak, Michał doczekał się kolejnych dzieci. Ania urodziła mu dwie córki: Etiennette i Vivienne.  Rozstali się, bo jak twiedzi sama zainteresowana – nawaliła. W mediach plotkowano, że Ania zdradziła Wiśniewskiego. Od kilku miesięcy znów razem występują w grupie Ich Troje.

Dominika Tajner o powodach rozstania z Michałem Wiśniewskim. O co poszło?

Dominika Tajner była czwartą żoną Michała Wiśniewskiego. Ich rozstanie przez dłuższy czas było owiane tajemnicą.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne… Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro – mówiła Dominika po rozstaniu w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Teraz jednak w rozmowie z Twoim Imperium Dominika zdradziła, że małżeństwo z wokalistą wcale nie wyglądało tak różowo, jak przestawiały to media. Szczególnie ostatni etap ich współżycia był bardzo trudny. Prawie przestali ze sobą rozmawiać.

Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie. Jestem na pewno bogatsza w doświadczenia, a przez to mądrzejsza, bardziej rozważna i pewnie trudniejsza w relacji z drugim człowiekiem – mówiła.

Ostatnio jednak Dominika i Michał znów zaczęli ze sobą rozmawiać z powodu wspólnych biznesów. Czy to możliwe, żeby po tym wszystkim, co się wydarzyło, zbliżyły ich zawodowe interesy?


Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner (2012 rok)

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×