NewsyDominika Tajner rozliczy się z Michałem Wiśniewskim na oczach całego kraju i nieźle na tym zarobi! Szykuje się publiczne pranie brudów

Dominika Tajner rozliczy się z Michałem Wiśniewskim na oczach całego kraju i nieźle na tym zarobi! Szykuje się publiczne pranie brudów

Dominika Tajner
Dominika Tajner
Zuza Maciejewska

01.08.2019 09:42, aktual.: 01.08.2019 12:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner kilka miesięcy temu rozstała się z Michałem Wiśniewskim. O tym, że sytuacja ta stała się faktem, poinformowała sama zainteresowana, która przyznawała, że w jej związku nie działo się dobrze od dawna. Uczestniczka Tańca z gwiazdami myślała jednak, że to chwilowy kryzys:

Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - przyznała Tajner w rozmowie z magazynem Flesz. 

Tajner i Wiśniewski zdecydowali się na rozwód, a także usunęli tatuaże z imionami współmałżonków, zakrywając je innymi wzorami. Chociaż partnerzy mogą na siebie wzajemnie liczyć, tak jak miało to miejsce przy okazji pobytu syna Dominiki w szpitalu, raczej nie ma szans na powrót.

Dominika Tajner pisze książkę 

Wygląda też na to, że Tajner znalazła dobry sposób na to, by rozliczyć się z przeszłością, zamknąć etap małżeństwa i ruszyć dalej. Jak informuje tygodnik Na żywo, celebrytka pisze książkę o byłym mężu:

Po trudnym rozstaniu z gwiazdorem estrady Dominika otrząsnęła się, znalazła nowe uczucie i... ruszyła do pisania wspominkowej książki o nieudanym małżeństwie – czytamy w magazynie.

Jakie konkretnie sytuacje przywoła Tajner? Na ten moment treść objęta jest tajemnicą. Wydaje się jednak, że może na tym sporo zarobić. Zwłaszcza, że znane nazwiska przyciągają czytelników, dzięki czemu na konto gwiazd spływają niemałe sumy.

Dla przykładu, jak informował jakiś czas temu Fakt, Ania Lewandowska na swoich trzech książkach zarobiła 500 tysięcy złotych, Karolina Szostak zgarnęła 200 tysięcy złotych, a Agnieszka Chylińska nawet milion złotych. Ile uda się zgarnąć Tajner? Czas pokaże. Wydaje się jednak, że może być to niemała kwota.

  • Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
  • Suknia ślubna: Marta Grycan. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)
  • Dominika Tajner-Wiśniewska usuwa tatuaż
  • Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojciech Jeschke – Polsat, wiosenna ramówka 2019
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life
  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner w Story of My Life
[1/7] Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także