NewsyDominika Tajner niczym gwiazda Playboya zaprasza fanów do swojego łóżka! Potargane włosy żony Wiśniewskiego sugerują, że nie spała sama!

Dominika Tajner niczym gwiazda Playboya zaprasza fanów do swojego łóżka! Potargane włosy żony Wiśniewskiego sugerują, że nie spała sama!

Dominika Tajner-Wiśniewska menadżer
Dominika Tajner-Wiśniewska menadżer
Tila Nowak

31.07.2019 06:00, aktual.: 31.07.2019 08:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dominika Tajner nie daje o sobie zapomnieć fanom. Jest o niej teraz bardzo głośno w mediach, głównie za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, o którym poinformowała wszystkich za pośrednictwem mediów społecznościowych. Oliwy do ognia dolały plotki o jej rzekomym romansie z Danielem Kuczajem, który codziennie zaraża swoich fanów pozytywną dawką energii za pośrednictwem Instagrama.

Dziś fani mogli sobie pomyśleć bardzo różne rzeczy, łącząc dobre relacje Dominiki Tajner i jej ... potargane włosy i jeszcze te pozdrowienia prosto z sypialni! Spokojnie, tę dwójkę nie łączy nic poza ogromną przyjaźnią. Potwierdził to sam Qczaj w swojej relacji na Instastory.

Razem z Dominiką Tajner dementujemy plotki o rzekomym naszym romansie. Podobno według niektórych jesteśmy razem już długo. Owszem, to trwa długo, bo znamy się od dawna. My się bardzo kochamy, ale jak przyjaciele. Oboje mamy do życia ogromny dystans. Wam tez tego życzymy, miejcie taki dystans jak my – mówi Qczaj.

Dominika, jak każda inna kobieta po prostu lubi, gdy czasem ktoś koło niej poskacze i zadba o jej włosy, nałoży na nie odżywkę, wymasuje głowę i przytnie rozdwajające się końcówki. Oczywiście nie może się obejść bez odpowiedniej stylizacji włosów!

Dzień doberek! Pięknego dnia! P.S wiem, wiem! Potrzebny fryzjer - napisała na swoim Instastory Dominika

Jesteśmy przekonani, że Daniel Qczaj zadbałby odpowiednio o włosy Dominiki. W końcu zanim stał się sławny, zajmował się profesjonalnie stylizacją włosów, a nawet miał w swoim mieszkaniu salon fryzjerski! Do jego mieszkania dziewczyny musiały się umawiać z przynajmniej tygodniowym wyprzedzeniem!

  • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
  • Dominika Tajner-Wiśniewska i Qczaj przytulają się w restauracji
  • Dominika Tajner w Tunezji na wakacjach
  • Dominika Tajner-Wiśniewska w bikini
  • Dominika Tajner-Wiśniewska menadżer
  • Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała pozytywny wpis
  • Dominika Tajner - Instagram
  • Dominika Tajner i Qczaj
  • Dominika Tajner - Instagram
[1/9] Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także