Szukaj

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Opinie internautów podzielone. Dobra zmiana?

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Prowadząca główne wydanie Wiadomości zmieniła wizerunek. Widzowie przecierali oczy z niedowierzania na widok największej gwiazdy TVP.

Danuta Holecka metamorfoza

Danuta Holecka, to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawanych twarzy TVP. Dziennikarka od kilku lat regularnie prowadzi główne wydanie Wiadomości. Dorobiła się potężnego grona fanów, jak i antyfanów. Jej obecność na wizji budzi ogromne emocje, porównywalne do tych w finale Tańca z gwiazdami.

Dotychczas pani Danuta była wierna swojemu wypracowanemu przez lata wizerunkowi. Znakami rozpoznawczymi 51-latki były stylowy bob oraz kreacje w kobiecych kolorach. Aż do dzisiaj.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan tęskni za pracą w TVP! Czego brakuje jej najbardziej? [WIDEO]

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Dobra zmiana?

W mediach aż huczy o Wiadomościach, i wcale nie chodzi o kolejny budzący skrajne emocje reportaż, a o jego główną prowadzącą. Danuta Holecka przeszła niebywałą metamorfozę. Prezenterka dzisiejszą porcję newsów zapowiadała ubrana w… smoking.

Gwiazda TVP miała na sobie białą koszulę, czarny krawat i elegancką marynarkę z szerokimi, błyszczącymi klapami. Uwagę przykuwały również zaczesane do tyłu włosy. Całość zrobiła piorunujące wrażenie na widzach. I prawdopodobnie współpracownikach, o czym może świadczyć dzisiejsza drobna wpadka podczas emisji jednego z materiałów:

Metamorfoza Danuty Holeckiej – opinie internautów

W komentarzach na portalach społecznościowych można przeczytać wiele rozbieżnych recenzji. Jedni są pod wrażeniem klasy i elegancji Holeckiej, inni zaś doszukują się „podstępnej ideologii gender”, „outfitu, jak z Korei Północnej” czy „przebrania na prezesa”.

Legenda miejska głosi, że Danuta Holecka po godzinach udziela lekcji stepowania – zażartował internauta, któremu natychmiast odpowiedział inny: – Pani Danuta pokazała klasę. Tak powinna wyglądać prezenterka serwisu informacyjnego w każdej stacji.

Jedno jest pewne, tak oficjalnie pani Danuta nie wyglądała nawet na ślubie swojego syna, na którym i tak zachwycała wyglądem. Wielu stwierdziło wówczas, że gwiazda Wiadomości przyćmiła swoją kreacją samą pannę młodą: Syn Danuty Holeckiej wziął ślub! Tabloid pokazał zdjęcia z ceremonii! Dziennikarka TVP wyglądała lepiej niż panna młoda.

Danuta Holecka pod koniec kwietnia tego roku została szefową Wiadomości. Na razie nie wiemy, czy metamorfoza dziennikarki to zapowiedź większych zmian w jej wizerunku czy jedynie chwilowa fanaberia na zaprezentowanie się w nowym wydaniu.

Dobra zmiana?

Zobacz: Monika Zamachowska “na dywaniku”! Przed kim musiała się tłumaczyć gwiazda TVP?


Danuta Holecka w smokingu

Danuta Holecka w smokingu

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Danuta Holecka w Wiadomościach (2016) fot. screen z youtube.com

Danuta Holecka w Wiadomościach (2016) fot. screen z youtube.com

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×