NewsyDanuta Holecka z dnia na dzień zniknęła z TVP. Co się dzieje z gwiazdą "Wiadomości"?

Danuta Holecka z dnia na dzień zniknęła z TVP. Co się dzieje z gwiazdą "Wiadomości"?

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Zuza Maciejewska

27.05.2021 13:00, aktual.: 27.05.2021 16:31

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek związanych z Telewizją Polską. Od 30 lat pojawia się na antenie. Prowadzi główne wydanie Wiadomości, a także Gościa Wiadomości, gdzie rozmawia z zaproszonymi do studia osobami. Na początku roku przeprowadzała wywiad z Jackiem Kurskim. Prezes TVP skrytykował konkurencyjną stację, która zorganizowała koncert sylwestrowy w zamkniętym pomieszczeniu. Nie szczędził gorzkich słów:

Proszę zauważyć, że jedna z konkurencyjnych stacji zorganizowała sylwestra w zamkniętym studiu, bez przewiewu, bez maseczek, kilkadziesiąt osób tańczących bez maseczek, a myśmy postanowili zrobić to w otwartej przestrzeni, w plenerze, w amfiteatrze, gdzie jest przewiew.

Szef telewizji odniósł się też do krytyki, która dotknęła imprezę organizowaną przez TVP. Przekazał, że wśród publiczności zasiadali wynajęci tancerze, którzy byli aktywni zarówno na scenie, jak i na widowni. W jego ocenie nie było jednego nudzącego się człowieka, ponieważ wszyscy byli w pracy:

Nie było publiczności, dlatego, że byli tancerze. Tancerze byli zarówno na scenie, jak i na widowni. Na scenie byli zawodowi tancerze […], natomiast na widowni byli tancerze amatorzy, ale też ćwiczący w szkółkach, którzy dodawali fantastycznego klimatu i uczestniczyli. Tam nie było jednego stojącego człowiek, który się nudził, wszyscy byli w pracy.

Danuta Holecka zniknęła z TVP - co się stało?

Widzowie Telewizji Polskiej zauważyli, że Danuta Holecka od końca kwietnia nie pojawiła się na antenie. Zamiast niej, główne wydania Wiadomości TVP1 prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Czy to oznacza, że współpraca dziennikarki z TVP dobiegła końca? Tę sprawę postanowiły zbadać Wirtualne Media. 

Portal dotarł do osoby związanej z telewizją publiczną. Zdradziła ona, że Holecka zdecydowała się na urlop. Nie dzieje się jednak nic poważnego - miała do wykorzystania zbyt dużo dni wolnych.

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany - zdradziła Wirtualnym Mediom osoba związana z TVP.

Chociaż informacje o powrocie Holeckiej nie zostały potwierdzone, ma ona wrócić na antenę już w czerwcu. Brakowało Wam dziennikarki na antenie? Lubicie jak Danuta Holecka prowadzi Wiadomości?

Danuta Holecka przeszła metamorfozę
Danuta Holecka przeszła metamorfozę
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka- "Smoleńsk" premiera
Danuta Holecka- "Smoleńsk" premiera
Danuta Holecka - ramówka TVP jesień 2016
Danuta Holecka - ramówka TVP jesień 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także