NewsyDanuta Holecka zniknęła z TVP przez problemy zdrowotne. Ujawniono, co dokładnie jej dolega. Wygląda poważnie

Danuta Holecka zniknęła z TVP przez problemy zdrowotne. Ujawniono, co dokładnie jej dolega. Wygląda poważnie

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Zuza Maciejewska

09.06.2021 10:20, aktual.: 09.06.2021 11:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Danuta Holecka od prawie trzydziestu lat jest jedną z czołowych dziennikarek TVP. Ze stacją związała się w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezenterkę. Początkowo relacjonowała główne obrady Sejmu. Później zaczęła się pojawiać w porannych i popołudniowych wydaniach Wiadomości. Od 2019 roku jest szefową wspomnianego serwisu.

Dziennikarka od końca kwietnia nie pojawia się przed kamerami. Zamiast niej, serwis prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Pewne jest, że gwiazda TVP wybrała się na zasłużony urlop. W rozmowie z Faktem te informacje potwierdziła sama zainteresowana. Podkreśliła, że każdy kiedyś musi odpocząć:

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem.

Danuta Holecka: problemy zdrowotne. Co jej dolega? Nowe informacje

Niedawno media obiegły informacje, że Danuta Holecka nie pojawia się przed kamerami przez problemy zdrowotne. Doniósł o nich dziennikarz TVP. W rozmowie z Wirtualnymi mediami ujawnił, że nie została uwzględniona w grafiku na czerwiec i nie wiadomo, kiedy wróci do pracy. Jej pozycja w firmie nie jest jednak zagrożona:

Nie wiadomo, czy będzie prowadzić program w tym miesiącu. W czerwcu nie ma jej na grafiku. Przynajmniej na razie. Nieobecność Holeckiej jest związana z powodami zdrowotnymi, nie kadrowymi – ujawnił w rozmowie z portalem dziennikarz Wiadomości TVP.

Pomponik donosi, że Danuta Holecka złamała nogę. Stało się to tak niefortunnie, że konieczny był poważny zabieg - zespolenie kości specjalistycznymi śrubami. Informator portalu podaje, że dziennikarka na razie nie wychodzi z domu. Zapewniono jej jednak wsparcie najlepszych specjalistów:

Nie wychodzi z domu. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na antenę. To wszystko nie jest dla niej łatwe, telefony się urywają. Ma jednak zagwarantowaną opiekę najlepszych specjalistów w kraju.

Zarówno przedstawiciele telewizji, jak i sama zainteresowana nie skomentowali tych informacji. Chociaż dziennikarze portalu próbowali skontaktować się z gwiazdą TVP, ta podobno nie chciała z nimi rozmawiać.

Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka - ramówka TVP jesień 2016
Danuta Holecka - ramówka TVP jesień 2016
Danuta Holecka przeszła metamorfozę
Danuta Holecka przeszła metamorfozę
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także