Danuta Holecka zniknęła z „Wiadomości”. Żegna się z TVP? Po fali spekulacji wydała oficjalny komunikat

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka komentuje zniknięcie z TVP. Dlaczego od kilku tygodni nie pojawia się na antenie i czy zamierza wrócić do pracy?

Danuta Holecka trafiła do Telewizji Polskiej w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezentera. Przez pewien czas przygotowywała relacje z obrad Senatu. Następnie zaczęła się pojawiać w porannych i popołudniowych Wiadomościach. Aktualnie prowadzi główne wydanie wspomnianego programu. Jest też szefową serwisu informacyjnego TVP1. Dziennikarka spełnia się także w roli gospodyni Gościa Wiadomości, gdzie prowadzi wywiady z zaproszonymi do studia osobami.

Tak jak na początku roku, gdy spotkała się z Jackiem Kurskim. Prezes TVP podsumował koncert sylwestrowy. Powiedział, co myśli o wydarzeniu zorganizowanym przez konkurencyjną stację, a także ujawnił, dlaczego telewizja zdecydowała się na koncert plenerowy z udziałem gwiazd:

Najlepiej pani redaktor byłoby powiedzieć, a jest pandemia, odwijamy jakiegoś zeszłorocznego sylwestra […], siedzimy pachniemy i nic nas nie obchodzi. Nie! Naszym obowiązkiem jest pójść do pracy. Telewizja Polska ma pracować i pracuje właśnie po to, żeby Polacy mogli się cieszyć i odpoczywać.

Danuta Holecka komentuje swoje zniknięcie z TVP. Co się stało?

Chociaż Danuta Holecka przez kolejne tygodnie regularnie gościła na antenie TVP, od końca kwietnia nie pojawiła się przed kamerami. Zamiast niej, główne wydania Wiadomości TVP prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Czy to oznacza, że w życiu dziennikarki szykują się spore zmiany? Jeden z pracowników telewizji zdementował te informacje. Powiedział, że gwiazda TVP wybrała się na zasłużony urlop:

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany – zdradziła Wirtualnym Mediom osoba związana z TVP.

Te doniesienia skomentowała sama zainteresowania. Danuta Holecka w rozmowie z Faktem powiedziała, że każdy musi czasami odpocząć. Ogłosiła, że wkrótce wróci do pracy:

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem.

Tabloid podaje, że według nieoficjalnych informacji dziennikarka wróci w połowie czerwca. Oglądacie TVP?


Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej

Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej

Komentarze

 • Gość Stefania. pisze:

  Madra i piekna ,wielu nie umie tego zaakceptowac zycze jej zdrowia i udanego urlopu.Nie wszystko trzeba oceniac politycznie,,czekamy az wroci do programow tvp.

 • Miś Bruczybrzuszek pisze:

  Szczerze to zbytnio Danuty Holeckiej sympatią nie darzę, natomiast szkoda by było gdyby odeszła, bo ona mi kojarzy się z TVP.
  Szkoda było jak Marzena Rogalska odeszła, bo Panią Marzenę lubię.

 • Gość pisze:

  Jej jako dziennikarce powinien być wstyd ze widząc co każą jej mówić w tv ona to jak papuga powtarza i te żenujące paski w TVP hańba każdy dziennikarz który tam pracuje i godzi się na to co wyprawiaja nie ma ani sumienia ani za grosz człowieczeństwa

  • Faust pisze:

   To samo dotyczy propagandzistów z TVN i GW, no jeszcze wielu propagandzistów udających dziennikarzy

  • Gość pisze:

   Oj widzę , że mamy do czynienia z fanem TVN, to jest jedyna profesjonalna stacja telewizyjna, a dziennikarze to prawdziwe perły

 • Prawda pisze:

  Wyborcy PO nie potrafią samodzielnie myśleć. To co usłyszą w TVN, bądź z ust Kopertowego traktują jak prawdy objawione. Kończąc z trudem podstawówki traktują innych z wyższością

  • Gość pisze:

   Nie mówimy tu o partiach które kiedyś działały. Ale o tej, która działa teraz. A ty zaślepiony cieszysz się, ze robią z ciebie durnia. Gratuluje tego samego poziomu.

  • Gość pisze:

   Jesteś dnem.

 • Tony halik pisze:

  A myślałem że to koniec tego ale dupowłaz wróci szkoda

 • Gość pisze:

  A ty jesteś kukła Sikorskiego i innych baranów i zdrajców zdrajców takich jak on

  • Gość pisze:

   Zdrajca zdrajców to podwójny negatyw czyli pozytyw? Wiem że wyborcy pisu mają ledwo skończone podstawówki, ciężko będzie to zrozumieć.

  • Karina pisze:

   Brawo

 • Gość pisze:

  Kto pracuje w tej tubie propagandowej nie ma wstydu! Ja bym już nie wracała. Lepiej odejść późno niż wcale. Jednak, Holecka i Kammel to największe kukiełki prezesa Kurskiego i powiedzą wszystko co im podyktuje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×