NewsyDanuta Holecka zniknęła z "Wiadomości". Żegna się z TVP? Po fali spekulacji wydała oficjalny komunikat

Danuta Holecka zniknęła z "Wiadomości". Żegna się z TVP? Po fali spekulacji wydała oficjalny komunikat

Danuta Holecka
Danuta Holecka
Zuza Maciejewska

28.05.2021 09:40, aktual.: 28.05.2021 16:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Danuta Holecka trafiła do Telewizji Polskiej w 1993 roku, gdy wygrała konkurs na prezentera. Przez pewien czas przygotowywała relacje z obrad Senatu. Następnie zaczęła się pojawiać w porannych i popołudniowych Wiadomościach. Aktualnie prowadzi główne wydanie wspomnianego programu. Jest też szefową serwisu informacyjnego TVP1. Dziennikarka spełnia się także w roli gospodyni Gościa Wiadomości, gdzie prowadzi wywiady z zaproszonymi do studia osobami.

Tak jak na początku roku, gdy spotkała się z Jackiem Kurskim. Prezes TVP podsumował koncert sylwestrowy. Powiedział, co myśli o wydarzeniu zorganizowanym przez konkurencyjną stację, a także ujawnił, dlaczego telewizja zdecydowała się na koncert plenerowy z udziałem gwiazd:

Najlepiej pani redaktor byłoby powiedzieć, a jest pandemia, odwijamy jakiegoś zeszłorocznego sylwestra […], siedzimy pachniemy i nic nas nie obchodzi. Nie! Naszym obowiązkiem jest pójść do pracy. Telewizja Polska ma pracować i pracuje właśnie po to, żeby Polacy mogli się cieszyć i odpoczywać.

Danuta Holecka komentuje swoje zniknięcie z TVP. Co się stało?

Chociaż Danuta Holecka przez kolejne tygodnie regularnie gościła na antenie TVP, od końca kwietnia nie pojawiła się przed kamerami. Zamiast niej, główne wydania Wiadomości TVP prowadzą Edyta Lewandowska i Michał Adamczyk. Czy to oznacza, że w życiu dziennikarki szykują się spore zmiany? Jeden z pracowników telewizji zdementował te informacje. Powiedział, że gwiazda TVP wybrała się na zasłużony urlop:

Na pewno nic złego się nie dzieje, Holecka korzysta z przysługującego jej wypoczynku i wkrótce wróci na ekrany – zdradziła Wirtualnym Mediom osoba związana z TVP.

Te doniesienia skomentowała sama zainteresowania. Danuta Holecka w rozmowie z Faktem powiedziała, że każdy musi czasami odpocząć. Ogłosiła, że wkrótce wróci do pracy:

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem.

Tabloid podaje, że według nieoficjalnych informacji dziennikarka wróci w połowie czerwca. Oglądacie TVP?

Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej
Danuta Holecka - Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej
Danuta Holecka metamorfoza
Danuta Holecka metamorfoza
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Danuta Holecka z mężem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także