NewsyMonika Zamachowska "na dywaniku"! Przed kim musiała się tłumaczyć gwiazda TVP?

Monika Zamachowska "na dywaniku"! Przed kim musiała się tłumaczyć gwiazda TVP?

Monika Richardson
Monika Richardson
Elwira Szczepańska

31.07.2019 13:16, aktual.: 31.07.2019 14:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Zamachowska jakiś czas temu potwierdziła, że nadal będzie współprowadziła Pytanie na śniadanie. Okazuje się, że dziennikarka kilka dni temu trafiła na dywanik, nie musiała się tłumaczyć jednak prezesowi TVP Jackowi Kurskiemu, a nowej szefowej agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej - Annie Cyzowskiej. Tej samej, która po krótkiej rozmowie, zwolniła Michała Olszańskiego. W sieci Monika Zamachowska podziękowała za słowa wsparcia, jednocześnie przemycając mały żart:

Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie”. Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda - napisała na swoim Instgramie.

Niespodziewane zwolnienie Michała Olszańskiego z Pytania na Śniadanie odbiło się szerokim echem. Telewizja Polska swoją decyzję argumentowała koniecznością dotarcia do młodszych widzów. Nowa strategia TVP wyjątkowo zestresowała Monikę Zamachowską.

Wiemy już, że pozostanie prowadzącą Pytanie na Śniadanie. Teraz zaczęły się spekulacje, z kim poprowadzi program śniadaniowy. Ostateczna decyzja dotycząca nowego partnera Moniki Zamachowskiej ma dopiero zapaść. Stacja ma jeszcze czas do końca sierpnia na podjęcie decyzji. W mediach padają dwa nazwiska: Robert El Gendy i Aleksander Sikora. Z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcia.

  • Monika Zamachowska – Kurier, premiera filmu
  • Monika Zamachowska - otwarcie Hotelu IBIS Styles
  • Monika Zamachowska na wręczeniu nagród dla najlepszych SPA
  • Monika Zamachowska -  Polish Businesswoman Awards
  • Monika Zamachowska znowu na Woronicza
  • Slider item
  • Monika Zamachowska na rolkach
  • Monika Zamachowska - Kryształowe Zwierciadła 2019
[1/8] Monika Zamachowska – Kurier, premiera filmu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także