Dagmara Kaźmierska nową fryzurą promuje drugą książkę! Zupełnie odmieniona pokaże się na spotkaniu z fanami. Czuć powiew Hollywood

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska metamorfoza

Dagmara Kaźmierska z okazji premiery swojej drugiej książki pokazała się fanom zupełnie odmieniona. Celebrytka zaszalała z fryzurą. Po metamorfozie wygląda jak prawdziwa królowa!

Dagmara Kaźmierska to gwiazda znana z reality show Królowe życia. Jej kariera w show-biznesie budzi jednak skrajne emocje. Fani pokochali ją za bezkompromisowość i charakter. Przeciwnicy natomiast nieustannie wytykają  to, że ponad rok życia spędziła w więzieniu. W listopadzie ubiegłego roku wydała pierwszą książkę, noszącą tytuł Prawdziwa historia Królowej Życia.

Królową byłam zawsze. Od wielu lat wiem, jak smakuje sława. W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. Ale gdybym udawała, że tego nie było, byłabym hipokrytką. Nie będę opowiadać bzdur, że byłam na wczasach w Ameryce. Nie zamierzam też ronić teraz krokodylich łez. One nie zmażą tego, co było. Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem – zapowiadała pierwszą część swojej biografii.

Postanowiła jednak, że będzie ona miała ciąg dalszy. Już dzisiaj ukazała się druga część jej wspomnień zatytułowana Prawdziwa historia Królowej Życia. Za kratami.

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze. Tak promuje drugą książkę

Dagmara już od kilku tygodni promuje w sieci nowy bestseller swojego autorstwa. Nam nieco wcześniej udało się dotrzeć do fragmentów książki. Kaźmierska opisała tam między innymi kobietę, z którą wylądowała w jednej celi.

Wsadzili mnie do celi z dziewczyną, która dwa dni wcześniej zatłukła na śmierć staruszkę drewnianą tralką od poręczy. Akurat na obiad były te obrzydliwe, twarde pulpety w 90 procentach z mąki ziemniaczanej. Była dużą dziewczyną, więc dostała ich ze trzydzieści. Ja w ogóle nie mogłam jeść, a ona usiadła koło mnie z zieloną, plastikową miską pełną tych pulpetów i zaczęła je sobie wpychać do ust rękami, jeden po drugim, na dwa kęsy. Pochłaniała je. I wtedy coś we mnie pękło. „Chryste, do czego ja doszłam, do czego doprowadziłam, że muszę z kimś takim siedzieć przy jednym stole? Co ja zrobiłam ze swoim życiem?” – czytamy w zapowiedzi książki.

Do dzisiejszej premiery Dagmara przygotowywała się już od jakiegoś czasu. Zadbała również o to, aby odpowiednio się zaprezentować. Zdała fanom relacje z metamorfozy, jaką przeszła.

Na Instagramie pochwaliła się zupełnie nową fryzurą. Zdecydowała się zrobić fale na całej długości włosów, co nadało fryzurze sporej objętości i sprawiło, że poczuła się jak prawdziwa królowa. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy i musimy przyznać, że na pierwszą myśl przywołuje fale, jakie na oscarowych galach często mają hollwyoodzkie gwiazdy.

Zdjęcia odmienionej Dagmary zobaczycie w naszej galerii. Jak wam się podoba Kaźmierska w tej fryzurze?


Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×