NewsyDagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu. W takim wydaniu ciężko ją rozpoznać. To zupełnie inna osoba

Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu. W takim wydaniu ciężko ją rozpoznać. To zupełnie inna osoba

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

23.12.2021 16:40, aktual.: 23.12.2021 16:58

Dagmara Kaźmierska to celebrytka i bizneswoman. Sławę zyskała dzięki programowi Królowe życia, gdzie pokazywała ekskluzywny lifestyle. Wcześniej nie było tak kolorowo. Została sądownie skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji, o czym pisaliśmy TUTAJ. Sama też dostała ofertę pracy jako prostytutka w Niemczech. Kobieta miała pełnić rolę "dominy", ale odrzuciła tę propozycję. Dagmara napisała o tym wątku w autobiografii.

Wspomniana książka nosi tytuł Prawdziwa historia Królowej Życia. Wydawnictwo odniosło wielki sukces sprzedażowy. Dość żartobliwie opowiedziała o tym sama influencerka.

Czego się nie dotknę, to przemieniam w złoto. Sprzedaż książki przeszła moje oczekiwania. Cieszyłam się, że jest ta książka. Nie myślałam, ile zarobię – powiedziała Pudelkowi.

Dagmara równolegle prowadzi biznes turystyczny w Egipcie. Obejmuje on rejsy jachtem wycieczkowym. Sama opowiedziała o pomyśle na północnoafrykański biznes:

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam. Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić.

Biznesy Dagmary przynoszą jej spore dochody. Tym samym przyzwyczaiła nas do wizerunku wystawnie żyjącej damy. Jej fani kojarzą ją z oryginalnymi ciuchami luksusowych marek, ociekającą złotem biżuterią, dużymi ustami,  doczepianymi rzęsami i wymyślnymi okularami przeciwsłonecznymi. Czy brak jednego elementu potrafi zaburzyć cały wizerunek?

Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs. Jak wygląda?

Dagmara wystąpiła bez sztucznych rzęs na filmikach nagranych na Instastory, w trakcie których promowała produkty przeznaczone do pielęgnacji kobiecej skóry. Brak tego ważnego dodatku był mocno zauważalny. Nie nam oceniać, czy jej look bez nich jest lepszy, czy gorszy. Swoimi opiniami na ten temat podzielcie się z w sekcji komentarzy. Zdjęcia Dagmary zobaczycie w galerii.

Dagmara bez sztucznych rzęs (i makijażu) pokazała się już w ubiegłym roku. Jej naturalny look zobaczycie poniżej. Jak go oceniacie?

Co ciekawe, sama Dagmara zauważyła, że bez rzęs nie wygląda zbyt dobrze. Przy tamtej okazji napisała:

Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs dramat, ale to nieistotne. Później dokleję.

Nieco innego zdania byli jej fani. Zasypali ją wtedy pozytywnymi komentarzami:

 • Znacznie lepiej.
 • Piękna kobieta, codziennie oglądam TTV.
 • Super buzia. Też czasem musi odpocząć od makijażu.

Jak widać, są różne gusta i guściki. Dla nas Dagmara wygląda dobrze w każdej odsłonie! Pozdrawiamy ją i życzymy wesołych świąt.

 • Dagmara Kaźmierska
 • Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs
 • Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs
 • Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs
 • Dagmara Kaźmierska bez sztucznych rzęs
 • Dagmara Kaźmierska zmieniła kolor włosów
 • Dagmara Kaźmierska
 • Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię
[1/8] Dagmara Kaźmierska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także