Królowa życia nie żartowała. Właśnie ruszył jej biznes w Egipcie. Jest luksusowo. Zdjęcia na kłamią

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska już jakiś czas temu mówiła o tym, że wyjechać z kraju i otworzyć nowy biznes. Jak widać, powoli realizuje plany. Pochwaliła się pierwszymi zdjęciami. 

Dagmara Kaźmierska to największa gwiazda programu Królowe życia. Od pierwszej chwili, gdy tylko pojawiła się na wizji, zjednała sobie sympatię widzów. Jest zabawna i zawsze mówi to, co myśli. Jej barwna osobowość przyciąga przed telewizory prawdziwe tłumy. Popularność, jaką zyskała dzięki reality show, szybko przeniosła się do wirtualnego świata. Jej profil w sieci obserwuje już ponad milion osób, co na polskim podwórku jest imponującym wynikiem. Gwiazda nie ma przed internautami zbyt wielu tajemnic. Dostarcza im sporej dawki ciekawostek na swój temat.

Chętnie publikuje zdjęcia czy nagrania z czasu wolnego. Pokazuje w sieci to, czego nie zdążyły ująć kamery programu. Jej poczynania są bacznie obserwowane, a pod każdym nowym postem pojawia się tysiące komentarzy i tyle samo wirtualnych serduszek. Ostatnio Dagmara udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN, w którym zdradziła, że planuje wyjechać z Polski:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć.

Jaki biznes w Egipcie prowadzi Dagmara Kaźmierska?

Dagmara nie zamierza zbyt długo czekać z realizacją swoich planów o opuszczeniu kraju. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN opisała dokładny plan na biznes, który chce otworzyć po przeprowadzce. Nie wyobraża sobie bowiem życia bez pracy:

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam. Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić.

Jako że Dagmara nie lubi trzymać w niepewności swoich fanów, to szybko postanowiła pochwalić się w sieci pięknym jachtem, który już zacumował w porcie w Egipcie. Nazwała go Queen of life i widać, że nie szczędziła środków, bo wygląda naprawdę luksusowo. Doczekał się nawet osobnej strony na Instagramie:

Suuuuuper – napisała w sieci.

Internauci od razu postanowili ruszyć z komentarzami. Komplementują nowy nabytek Dagmary i już zapisują się na rejs.

  • Już wiem co robię w następne wakacje.
  • Będziemy w marcu, jeżeli będzie możliwość to skorzystamy.
  • Będę w październiku, jak tylko będzie można płynąć, to skorzystam na pewno z rodzinką.
  • Piękna.

Dagmara rusza z nowym biznesem, więc może to też oznaczać, że wkrótce na stałe wyprowadzi się z Polski i rozpocznie nowe życie w Egipcie, tak jak zapowiedziała. Dla fanów programu Królowe życia będzie to spory cios.


Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Dagmara Kaźmierska pokazała jacht

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×