Dagmara Kaźmierska już inwestuje w Egipcie. Przewiduje ogromne zyski: „Pomocna jest moja popularność”

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska myśli nad przeprowadzką do Egiptu. Opracowała plan na biznes, którym pochwaliła się w nowym wywiadzie. Czym zamierza się zająć?

Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia jedną z barwniejszych gwiazd Królowych życia. Udział w programie przyniósł celebrytce mnóstwo fanów. To oni z utęsknieniem czekają na nowe odcinki show z jej udziałem, obserwują profil w social mediach, a także oglądają wywiady, których co jakiś czas udziela. Celebrytka przed kamerami nie pojawia się sama. Towarzyszą jej przyjaciel Jacek, a także syn Conan.

Dagmara Kaźmierska przeprowadzi się do Egiptu? Ma konkretne plany

Niedawno Królowa życia i jej syn gościli w Dzień Dobry TVNOpowiadali o swojej relacji. Conan przypomniał jedną sytuację z dzieciństwa, która szczególnie utkwiła mu w pamięci:

Kolorowo było zawsze. Też troszeczkę zimno. Pamiętam jedną taką sytuację z dzieciństwa, jak mama o mnie zapomniała i siedziałem w wannie chyba z 5 godzin. Woda była zimna, ale przynajmniej lubię morsować – przyznał Conan w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.

Dagmara Kaźmierska w kolejnym wywiadzie dla Dzień Dobry TVN ujawniła, że coraz poważniej myśli nad przeprowadzką do Egiptu. Uspokoiła jednak swoich sympatyków i powiedziała, że nie stanie się to z dnia na dzień. Gdy jednak jej przygoda z telewizją dobiegnie końca, na stałe wyprowadzi się z Polski:

Będzie kiedyś w przyszłości taki czas, że pozamykam butik, skończy się program, skończy się przygoda z telewizją, bo wszystko, co dobre, się kończy, wiadomo. To nie ma tak, że trwa wiecznie. To już pojadę tam, polecę. Jeszcze muszę trochę tu poorać w tym kraju, żeby później już do góry d*pą leżeć.

Kaźmierska zdradziła, że poczyniła już pierwszy zakup, który przybliży ją do spełnienia marzenia o przeprowadzce. Przy okazji będzie dla niej źródłem stałego dopływu gotówki:

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam.

Gwiazda ma pomysł na doskonały biznes – planuje organizować wycieczki. Jej przyszli potencjalni klienci będą mogli się wybrać w rejs i podziwiać malownicze widoki:

Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić.

Okazuje się też, że Dagmara Kaźmierska już kupiła nowy dom w Egipcie:

Miał być penthouse, ale pomyślałam, że za mały, bo to 270 m2. Jak ludzie będą do mnie przyjeżdżać, to jak my się pomieścimy? Jak już ktoś przyjedzie, to niech siedzi u mnie miesiąc, dwa.

Będziecie tęsknić za Królową życia, gdy ta spełni swoje plany?


Dagmara Kaźmierska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Dagmara Kaźmierska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Dagmara Kaźmierska - Sylwester 2020

Dagmara Kaźmierska - Sylwester 2020

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×