Druzgocąca opinia psychiatrów. Królowa życia wyznała, co zdiagnozowali u Conana: „Z grzecznego chłopca zrobiło się trudne dziecko”

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski

Dagmara Kaźmierska wyjawiła, z czym jej syn, Conan, mierzył się, gdy trafiła do więzienia. Diagnoza psychiatrów była druzgocąca.

Dagmara Kaźmierska podbiła serca widzów swoimi występami w Królowych życia emitowanych na antenie TTV. Jej charyzmatyczna osobowość wręcz wbiła w fotele tysiące Polaków, którzy zakochali się w jej bezpośredniości i luzackim podejściu do wielu spraw. Dagmara nie zawsze była celebrytką. W 2009 roku została zatrzymana na wniosek Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. Następnie sąd skazał ją prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. To się nie da opisać – relacjonowała po latach w jednym z wywiadów.

Dagmara spędziła za kratami 14 miesięcy więzienia. Powróciła do pobytu po „drugiej stronie muru” w autobiografii pt. Prawdziwa historia Królowej Życia. Co w niej napisała?

Pobyt Dagmary Kaźmierskiej za kratami. Jak zniósł go Conan?

Dagmara przyznała w książce, że największym dramatem było dla niej rozstanie z synem Conanem. Chłopak bardzo ciężko zniósł tę sytuację. Jak napisała:

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić.

Dodała, że stale pisała do niego listy, które miały dla niego dużą wartość.

 Z więzienia pisałam do niego codziennie po kilka pocztówek, żeby wiedział, że cały czas sercem jestem blisko, że ciągle o nim myślę. A on cały czas nosił ze sobą te kartki starannie zapakowane. Nigdy się z nimi nie rozstawał – uzupełniła.

Jednocześnie psychiatrzy orzekli, że Conan mierzył się wtedy z zespołem stresu pourazowego. Jego problemy doprowadziły do zmiany zachowania. Chłopak stał się nieznośny dla rówieśników.

Z grzecznego chłopca zrobiło się „trudne dziecko”. Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni – podsumowała.

Czy chłopak ma do niej żal za tamtą sytuację? Jak ją wspomina? Okazuje się, że ma dużo zrozumienia dla popularnej matki.

Conan, syn Dagmary, o jej wyroku. Jak go komentuje?

Conan wypowiedział się o wyroku mamy właśnie na łamach jej autobiografii. Co powiedział? Wyznał, że był przekonany o tym, że jego mama jest niewinna.

Tak naprawdę to moja mama zawsze twierdziła, że mam do niej żal. A ja nigdy go nie miałem i nigdy nie miałem jej tego za złe, ponieważ byłem pewien i wiedziałem, że siedzi za niewinność. I tyle. Co innego mam powiedzieć? – wytłumaczył.

W dalszej części swojej wypowiedzi stanął w obronie Dagmary:

 Jestem pewien, że to wszystko robiła po to, żeby mi zapewnić dobrą przyszłość, więc o co mam mieć do niej pretensje? O to, że dla mnie pracowała?

Conan ostatnio wszedł w nowy związek. Spotyka się z Ewą, którą poznał na studiach. Matka jest zakochana w dziewczynie. W jednym z wywiadów opowiedziała o relacji z nią:

Ewunia zupełnie moje przeciwieństwo, ale to dobrze, bo on jest mocną jednostką. To jest wojownik i jakby ona była typem wojownika, oni by się zażarli. Musi być ogień i woda. On był pizduś jak był mały, to się teraz takie wyrobiło i pokazuje… Teraz się wojownik zrobił. Więc dziękować Bogu, to jest ta „Piękna i Bestia”. No dzieci szukają może na wzór ojców i matek kogoś sobie. Niemniej (ona) jest zupełnie moim przeciwieństwem. Ona nie ma po prostu tej bezczelności w sobie, tego co ja. Wpuść mnie do piekła, ja przyniosę prezent, ja jestem harpagan. Ona jest jak kwiatuszek.

Chcielibyście mieć taką teściową jak Dagmara…?


Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny Conana

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski w Dzień Dobry TVN

Dagmara Kaźmierska i Conan Kaźmierski w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Conan barbarzyńca :))))

 • Gość pisze:

  No widać tak jest. Model z top model wyleciał z programu za wyrok jaki miał w innym kraju i tak ludzie go ganili za wszystko. Pani dagmara kręci interes w telewizji gdzie siedziała w więzieniu za gorsze zeczy którymi się zajmowała i kto wie czy nie zajmuje. Gdzie są ci wszyscy krzykacze. Co to im się podoba i się podniecają conankiem rozpieszczonym.

 • Gość pisze:

  Ja bardzo bym chciała Pani Dagmara wiele w życiu przeszła ,widziała nie jedno przepych ,bogactwo ale i ludzką biedę a tacy ludzie rozumieja ludzi i potrafia sie cieszyć z małych rzeczy i pochylić sie nad ludzkim nieszczesciem .

 • Goć pisze:

  Ludzie co Was to obchodzi. Zazdrosc

 • Gość pisze:

  Jak tacy ludzie staja się celebrytami ???..

 • Gośćlinda pisze:

  Popaprana chamska osoba, zero i teligencji, rznie dame idiotka🦆🦆

  • Gość tessa pisze:

   Ciekawe jaką miarą oceniasz siebie? Swoją kulturę, inteligencję, ludzkość.

  • Gość pisze:

   Pani za to pokazała niesamowitą klasę, do tego inteligencję. Pisownia w ojczystym języku, mając do dyspozycji słownik w telefonie, jak widać jest dla Pani i tak zbyt trudna. Chciała Pani obrazić obcą osobę, która nie zrobiła Pani nic złego a wyszło jak wyszło. Polecam słownik ortograficzny idealny prezent na zbliżające się święta. Życzę dużo zdrowia, pogody ducha, szczęścia i pieniędzy.

 • Gośćlinda pisze:

  Popaprana chamska osoba, zero o teligencji, różnie dame idiotka🦆🦆

 • Gość pisze:

  Przecież on podobno też chce zostać lekarzem i to psychiatrą. Broń Panie Boże… trafić do jego gabinetu, a może się mylę?

 • Gość pisze:

  Taki livre nie ma swiętych inni odwrotnie nie są slązakami i jakoś róznicy nie widać ha ha a kto w tym kraju nie ma stresu oprócz zusu tesciowie tesciami a źycie źyciem jak nie dadzą na chleb dom basen wezma wnuków na rok to mogą spierd..lac ha ha wasza świątobliwość adam anna vs arci aga ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Masakra! Co to za ludzie … Celebryci 😂!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×