Szukaj

Królowa życia pokazała się bez makijażu: „Bez rzęs dramat”. Pierwszy raz widzimy ją niepomalowaną

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska - najsmutniejszy odcinek programu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu. Królowa życia przed widzami swojego show nie ma wielu tajemnic. Jednak dopiero na Instagramie odważyła się pokazać, jak wygląda bez doklejonych rzęs i podkładu na twarzy. Fani jednogłośni w swojej ocenie.

Dagmara Kaźmierska ogromną popularność zdobyła, występując w reality show Królowe życia. Przebojowa blondynka jest jedną z największych gwiazd tego programu. Widzowie pokochali jej otwartość, optymizm i ogromne poczucie humoru. Z odcinka na odcinek zdobyła coraz większą sympatię fanów. Chociaż w obsadzie do tej pory zmieniło się już wiele osób, to nikt nie wyobraża sobie tego, że mogłoby w nim zabraknąć ich ulubienicy. W show mogliśmy poznać nie tylko Dagmarę, ale także jej najbliższe otoczenie. Często pojawia się w nim jej najlepszy przyjaciel Jacek i przyjaciółka Edzia. Widzowie uwielbiają także odcinki, w których mogą zobaczyć jedynego syna królowej – Conana.

Celebrytka przed fanami show nie ma zbyt wiele do ukrycia. Na antenie zdążyła już zdradzić najmroczniejsze sekrety ze swojej przeszłości. Bez skrępowania opowiada także o tym, co aktualnie u niej słychać. Właścicielka odzieżowego butiku przyzwyczaiła wszystkich do tego, że jej wizerunek zawsze jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Dba o swój nienaganny wygląd i zawsze stara się dobierać niebanalne stylizacje. Nigdy też nie pokazuje się bez makijażu. Dzisiaj postanowiła jednak zrobić wyjątek.

Zobacz także: Zakazane wideo z Dagmarą Kaźmierską wyciekło do sieci!

Dagmara Kaźmierska bez makijażu. Królowa życia bez sztucznych rzęs

Dagmara, oprócz tego, że podbiła telewizję, to szybko stała się też gwiazdą social mediów. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 1 milion fanów. Jest to wynik, którego mogą jej pozazdrościć największe gwiazdy sceny muzycznej i kina. Celebrytka stara się być bardzo aktywna i chętnie odpowiada na wszystkie pojawiające się komentarze. Ciągle raczy także swoich obserwatorów nowymi zdjęciami i Instastories. Dzisiaj jednak zaskoczyła wszystkich, pojawiając się bez grama makijażu.

Takiej Dagmary nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć. Gwiazda show pokazała, jak o poranku dba o swoją skórę i zaśpiewała dla fanów swoją ukochaną piosenkę z repertuaru Ralpha Kamińskiego.

Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs dramat, ale to nieistotne. Później dokleję – napisała.

Zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej bez makijażu od razu zyskało uznanie internautów. Na Instagramie Jastrząb Post w komentarzach aż roi się od pochwał.

  • Znacznie lepiej.
  • Piękna kobieta, codziennie oglądam TTV.
  • Super buzia. Też czasem musi odpocząć od makijażu.

Trzeba przyznać, że królowa nawet bez makijażu wygląda po prostu zjawiskowo.


Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dagmara Kaźmierska bez makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×