Szukaj

Dagmarze Kaźmierskiej trudno było powstrzymać łzy przed kamerą. Śmierć odebrała jej wszystko

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest nie tylko energiczną, pyskatą i dosyć głośną gwiazdą show Królowe życia. Ma jeszcze drugą, znaczenie bardziej wrażliwą stronę. Dała upust uczuciom postem na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska ma za sobą trudną przeszłość, o której nie boi się mówić otwarcie. Spędziła czternaście miesięcy za kratkami za sutenerstwo. Jak ujawniła w programie Kuby Wojewódzkiego, chociaż nauczona doświadczeniami z przeszłości miałaby szansę zarobić fortunę, teraz nie zdecydowałaby się na żaden z zakazanych prawnie czynów. Tęsknota za synem, Conanem, była tak wielką nauczką, że nie zdecydowałaby się na żadne ryzykowne posunięcie za żadne skarby świata.

Dagmara zostawiła przeszłość za sobą, zgodnie ze swoim mottem postanowiła sama wyreżyserować swoje życie i aktualnie jest jedną z głównych gwiazd programu Królowe życia. Widzowie pokochali ją za szczerość i bezpośredniość, a jej niewyparzony język i charakterystyczny śmiech rozpoznaje już wielu Polaków. Można ja kochać, albo nie, ale trzeba przyznać, że jest objawieniem telewizji ostatnich lat, jakkolwiek by tego nie interpretować.

Prowadzi konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją prawie 1 milion osób. To tam dzieli się swoim radościami, a czasem smutkami.

Dagmara Kaźmierska pokazała swoją wrażliwą naturę

Osobą, która zawsze, niezależnie od sytuacji wspierała Dagmarę, była jej babcia Ela. Kobieta, po której jak sama mówi, odziedziczyła miłość do świecidełek i fikuśnych okularów.

Na początku roku do mediów dotarły smutne wiadomości, że babcia Kaźmierskiej nie żyje. Już w dniu Wszystkich Świętych kobieta wspominała ją słowami:

NASZA PAMIĘĆ TO ICH DALSZE ŻYCIE. Jak to pięknie powiedziałeś Mój Drogi. @aleksandersiczek Nie ma pięknej Elżbiety i Teresy. Każdy z Nas za kimś płacze Kochani. Miejmy Ich w sercach , pamięci … Kochajmy się . Nie kłóćmy , bo niewiadomo kiedy … I nikt Ich Nam nie zwróci. Budzisz się ze mną Babciu codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry jak bardzo Ciebie brak … Całuję mocno Kochani. (zachowano pisownię oryginalną).

Jak ważną osobą w życiu Dagmary była pani Elżbieta widać również na dzisiejszym Instastory Kaźmierskiej. Uderzyła ją straszna tęsknota za babcią, której dała wyraz na Instagramie. Wybierała fartuch lekarski razem z Conanem, który dostał się na studia medyczne, co byłospełnieniem jego marzeń i konsekwencja sprawiła, że odniósł sukces. Jego dumna mama wcale nie ukrywa, że to jej największa radość. Na relacji mówiła:

Babci już nie ma – mówiła – Na pewno byłaby dumna, gdyby mogła to zobaczyć, że dostał się. No ale ona patrzy, ona mu pomaga. Żadna materialna rzecz nie sprawiła mi tyle radości jak to, że się dostał (na medycynę red.). Tylko żeby dalej poszło dobrze, tylko tego mogę sobie życzyć – mówiła wzruszona do łez.

Widać, że brakuje jej wsparcia ze strony babci, pozytywnej energii i uśmiechu. Spodziewaliście się, że Królowa życia ma tak wrażliwą drugą twarz?


Dagmara Kaźmierska wspomina babcię Dagmara Kaźmierska wspomina babcię

Dagmara Kaźmierska wspomina babcię

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dagmara Kaźmierska uczciła pamięć o babci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×