NewsyTrudno powstrzymać łzy. Edyta Górniak pożegnała Zuzannę Łapicką. Miały wspólny plan

Trudno powstrzymać łzy. Edyta Górniak pożegnała Zuzannę Łapicką. Miały wspólny plan

Edyta Górniak, Zuzanna Łapicka śmierć
Edyta Górniak, Zuzanna Łapicka śmierć
Aneta Błaszczak

21.12.2018 13:27, aktual.: 21.12.2018 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zuzanna Łapicka nie żyje. Edyta Górniak pożegnała dziennikarkę poruszającym wpisem, w którym zdradziła, że po świętach miały umówić się na sąsiedzką kawę.

Zuzanna Łapicka nie żyje. Wspomnienie Edyty Górniak

W piątek, 21 grudnia, zmarła Zuzanna Łapicka. Odeszła ważna postać dla świata mediów, która pracowała i przyjaźniła się z najwybitniejszymi polskimi osobistościami.

W swojej książce Dodaj do znajomych, którą dziennikarka wydała w 2016 roku, opisała bliskie relacje z Krystyną Jandą, Magdą Umer czy Agnieszką Osiecką. Okazuje się, że Łapicka miała także bardzo dobry kontakt z Edytą Górniak, który ożył po przeprowadzce wokalistki z Los Angeles do Warszawy.

Edyta na Instagramie pożegnała Łapicką słowami, które rozrywają serce. Diwa zdradziła, że po świętach miały wspólny plan – wyjście na kawę i plotki, tak jak to robią bliskie sobie sąsiadki:

Pani Zuziu Kochana, przecież dopiero umówiłyśmy się na sąsiedzką kawę... Widać Pani piękny uśmiech pilnie Panu Bogu był potrzebny i zaprosił Cię do siebie pierwszy. My zatem zgodnie z Jego wolą, Nasze spotkanie musimy przełożyć.. Obiecuję, że tę kawę wspólnie kiedyś wypijemy... Nie potrafię Cię pożegnać moja Droga. Po prostu do zobaczenia.. Dziękuję za wszystkie lata niezmiennej dla mnie życzliwości. I za każde Pani powitanie „Moja Edytka”. Będę zawsze tęsknić. Przytulam mocno całą Rodzinę i przyjaciół Pani Zuzanny w tym trudnym, przedświątecznym czasie...

Z Zuzanną zdążył zaprzyjaźnić się również Allan Krupa, syn Edyty. Nastolatek na swoim Instagramie napisał równie wzruszający wpis co jego mama:

Droga Pani sąsiadko,Mam nadzieję, że odpocznie Pani po swoich cierpieniach w raju... Bardzo żałuję, że nie zdążyłem Pani poznać... Niech spoczywa Pani w pokoju.

Zuzanna Łapicka miała 64 lata. Według nieoficjalnych informacji przegrała walkę z chorobą nowotworową.

  • Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu
  • Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4
  • Edyta Górniak z koroną na koncercie Miłość jest wszystkim
  • Edyta Górniak w Dzień Dobry TVN wyznała, że poroniła
  • Zuzanna Łapicka nie żyje
  • Zuzanna Łapicka nie żyje
  • Zuzanna Łapicka nie żyje
  • Zuzanna Łapicka nie żyje
[1/8] Edyta Górniak wbiła szpilę Mateuszowi Zalewskiemu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także