Szukaj

Książę Harry wybiera się na ślub swojej byłej partnerki! Co na to Meghan Markle? Czy też została zaproszona?

Książę Harry został zaproszony na ślub swojej byłej partnerki. Czy Meghan Markle także została zaproszona? Brytyjska prasa dotarła do zaskakujących informacji.
Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry, zanim poznał Meghan Markle, prowadził imprezowy tryb życia. Był ulubieńcem kolorowej prasy. Nie stronił od suto zakrapianych imprez, towarzystwa pięknych kobiet, był także bohaterem wielu żenujących wpadek stawiających rodzinę królewską w niekorzystnym świetle.

Zobacz: Wyciekły szczegóły kolekcji Meghan Markle dla sieciówki! Nie ma wątpliwości – to będą hity jesieni!

Była dziewczyna Cressida Bonas bierze ślub. Książę Harry na liście gości

Zanim poznał swoją obecną ukochaną, książę spotykał się z kilkoma kobietami. W gronie jego zainteresowania była m.in. modelka i aktorka Cressida Bonas. Chociaż się rozstali, celebrytkę i księcia nadal łączą przyjacielskie relacje. Świadczyć może o tym fakt, że Harry znalazł się wśród gości, których modelka zaprosiła na swój zbliżający się ślub.

Czy Meghan Markle pojawi się na tej uroczystości? Brytyjskie media nie mają w tej kwestii cienia wątpliwości. Uważają, że para pojawi się razem, zwłaszcza, że księżna nie ma żadnych powodów do tego, by nie lubić dawnej dziewczyny księcia. Dodatkowo rodzinę Bonas i rodzinę królewską nadal łączą przyjacielskie relacje:

Ona nigdy nie wypowiedziała publicznie ani jednego słowa na temat swojego związku z księciem. Harry przyjaźni się też blisko z jej matką – przyznał Adam Helliker, ekspert od spraw rodziny królewskiej w rozmowie z serwisem Fox News.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry odpoczywają na Ibizie w takich luksusach! Tabloid dotarł do zdjęć ich apartamentu

Dodajmy, że Harry i Cressida Bonas byli parą prawie przez dwa lata. Poznali się w 2012 roku przez księżniczkę Eugenię. Ich związek trwał do 2014 roku. Była partnerka brata Williama gościła na weselu księcia i Meghan. Uroczystość skomentowała w rozmowie z magazynem The Spectator, przyznała, że problemem był dla niej kapelusz, który musiała wybrać:

Dlaczego uważam kapelusze za podchwytliwe? Trudno się je nosi, ciężko na nie patrzeć, a szczególnie podstępne są dla biednych dusz, którym przyjdzie siedzieć za właścicielką szczególnie okazałego kapelusza. Przez większość czasu unikam takich ozdób. (…) Brałam udział w królewskim weselu. Zaproszenie mówiło wyraźnie, że goście muszą mieć kapelusze. Ups. Starałam się wybrać model z małą ilością piór – i mogę mieć tylko nadzieję, że wyglądałam dobrze – wyznała.

Ciekawe czy takie same dylematy będzie miała Meghan Markle.

Zobacz: Archie Harrison z Meghan Markle i księciem Harrym przy grobie Diany. Widok rozczuli Brytyjczyków


Cressida Bonas i książę Harry na imprezie

Cressida Bonas i książę Harry na imprezie

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Cressida Bonas na ślubie księcia Harry'ego i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×