Szukaj

Harry kończy 34 lata. Oto najgłośniejsze afery z udziałem największego skandalisty w rodzinie królewskiej

Książę Harry i najgłośniejsze skandale

Wielu twierdzi, że książę Harry u boku Meghan Markle stał się mężczyzną, który unika skandali i skupia się przede wszystkim na życiu rodzinnym. Ale nie zawsze tak było. Przez lata książę był uważany za czarną owcę w rodzinie. Nie stronił bowiem od suto zakrapianych imprez, towarzystwa pięknych kobiet, był także bohaterem wielu żenujących wpadek stawiających rodzinę królewską w niekorzystnym świetle.

Co książę Harry ma na sumieniu? Z okazji jego 34 urodzin przypominamy siedem najgłośniejszych skandali z jego udziałem.

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

Książę Harry w nazistowskim przebraniu

W 2005 roku podczas jednej z imprez Harry wybrał nietypowe przebranie. Zdecydował się na nazistowski strój. Nic dziwnego, że przebranie rudowłosego 22-latka wywołało sprzeciw wielu środowisk. Chociaż nie wiadomo, co myślał książę decydując się na taki ubiór, pewne jest, że musiał się z niego tłumaczyć. Wszystkie osoby, które poczuły się w jakikolwiek sposób dotknięte próbował udobruchać słowami:

Bardzo mi przykro, jeśli wywołałem u kogoś jakąkolwiek zniewagę lub zakłopotanie, to był kiepski wybór kostiumów i przepraszam.

Niesmak jednak pozostał.

Książę Harry rasistą?

Książę Harry w młodości 2008 rok

Rok 2006 był niemniej pechowy dla księcia Harry’ego, który przebywał wówczas w akademii wojskowej. Podczas jednego z filmów, który światło dzienne ujrzał w 2009 roku, ujawniono, że jednego z kolegów książę Sussexu nazywał ragheadco, co w polskim tłumaczeniu oznacza arabus, brudas. Tym razem pałac musiał oficjalnie przeprosić mężczyznę:

Książę Harry w pełni rozumie, jak raniący może być ten termin, i jest mu bardzo przykro z powodu, że ktoś mógł poczuć się tym stwierdzeniem urażony. Niemniej jednak  książę Harry, używając tego stwierdzenia, nie miał na myśli żadnej złośliwości. Użył po prostu bardzo popularnego przydomka w jego plutonie.

Książę Harry na odwyku

Pijany książę Harry

Pijany książę Harry

Zamiłowanie do używek w życiu księcia Harry’ego rozpoczęło się bardzo wcześnie. Już w wieku 16 lat został wysłany na odwyk przez picie i palenie marihuany. Wówczas książę na wyraźną prośbę ojca podobno odwiedził Featherstone Lodge Rehabilitation Centre w Peckham i był tam tylko przez jeden dzień. Pałac wówczas temat uważał za zamknięty komentując, że problem ten został rozwiązany.

Rozebrany Książę Harry na imprezie w Las Vegas

W 2012 roku książę odbył wycieczkę do Vegas. Jednym z punktów jego wakacyjnego urlopu była gra w rozbieranego bilarda. Podobno Harry podszedł do rozgrywek bardzo poważnie. Do tego stopnia, że jeden z amerykańskich portali opublikował nagie zdjęcia księcia. Wówczas pałac nie wydał oficjalnego komentarza. Potwierdził jednak, że tym człowiekiem był książę Harry, a jedyną osobą, która zdobyła się na wygłoszenie swojej opinii w głośnej sprawie była królowa Elżbieta II:

Młodość musi się wyszaleć – wyznała monarchini cytowana przed Daily Mail.

Książę Harry pobił paparazzi

Książę Harry pod wyraźnym wpływem środków odurzających

Książę Harry pod wyraźnym wpływem środków odurzających

Wybryki księcia Harry’ego były łakomym kąskiem dla paparazzi. Nic więc dziwnego, że śledzili go niemal na każdym kroku. Kilka razy Harry nie wytrzymał, co w efekcie doprowadziło do szarpaniny. Tak jak w 2004 roku, kiedy książę opuszczał jeden z londyńskich klubów nocnych.

Niezadowolony syn Diany i Karola miał uderzyć fotoreporterów. Przy okazji sam nieźle ucierpiał. Podobno kamera trafiła w jego twarz, w momencie, w którym paparazzi znajdowali się wokół niego. Jeden z nich twierdził, że Harry celowo popchnął na niego aparat, przez co rozciął dolną wargę.

Książę Harry i wpadka z basenem

Książę Harry w basenie

Książę Harry w basenie

Ta impreza z pewnością przejdzie do historii. Książę, pod wyraźnym wpływem alkoholu, podczas jednej z prywatek tak mocno poczuł rytm muzyki, że nie wyczuł kiedy stracił grunt. Na szczęście dla siebie nie upadł na nierówną powierzchnię, tylko wylądował w basenie.

Książę Harry i jego poprzednie dziewczyny

Książę Harry i Chelsy w młodości 2009 rok

Książę Harry i Chelsy w młodości 2009 rok

Zanim książę Harry na dobre związał się z Meghan Markle, był prawdziwym podrywaczem. Buńczuczny rudzielec spotykał się z niezliczoną liczbą kobiet. Większość z nich stanowiły jednak blondynki.

Wydawało się, że Chelsy Davy była najpoważniejszą z kandydatek na żonę, nawet ona nie była w stanie usidlić księcia. Para spotykała się od 2004 do 2011 roku. Był to związek dość burzliwy, bo zakochani schodzili się i rozchodzili, by wreszcie raz na zawsze się od siebie uwolnić.

Na giełdzie nazwisk eks-dziewczyn Harry’ego pojawiają się jeszcze: modelka Florence Brudenell-Bruce, aktorka Jenna Coleman oraz grecka księżniczka Maria Olympia.

Książę Karol nie jest ojcem księcia Harry’ego? Plotki krążą od lat, ale to jedno zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości!

Nie jest dobrze. Rajskie życie Meghan Markle zmienia się w piekło i zaczyna przypominać historię Diany

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? To zdjęcie podbija internet


Pijany książę Harry

Pijany książę Harry

Książę Harry pod wyraźnym wpływem środków odurzających

Książę Harry pod wyraźnym wpływem środków odurzających

Książę Harry w basenie

Książę Harry w basenie

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×