Anna Dereszowska drży o zdrowie córki. Lenka przeszła operację, ale to nie koniec jej kłopotów

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska walczy o zdrowie swojej córki. Okazało się, że Lanka przeszła operację, a teraz poddawana jest rehabilitacji. Z jakimi jeszcze problemami boryka się nastolatka?

Anna Dereszowska ma jedenastoletnią córkę Lenkę ze związku z Piotrem Grabowskim. Okazuje się, że nastolatka boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Anna Dereszowska – problemy zdrowotne jej córki. Z czym się boryka Lena?

Dobry Tydzień donosi, że sprawa nie była błaha i dotyczyła córki aktorki i Piotra Grabowskiego, Leny, kiedy aktorka napisała w swoich mediach społecznościowych:

Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie!

Cała rodzina drżała o dziewczynkę. Konieczna była operacja obu nóg. Pomimo fizjoterapii, nie udało się uniknąć interwencji chirurga.

Nastolatka wciąż ma problemy z poruszaniem się, czeka ją długa rehabilitacja, ale wróciła do szkoły. Na miejsce odwozi ją Anna Dereszowska lub jej partner, fotograf Daniel Duniak. Pilnują, by dostała się do budynku, a tam może liczyć na wsparcie kolegów.

Lenka wiele przeszła. Kilka miesięcy temu aktorka zwierzyła się, że dziewczynka ma też spore kłopoty ze wzrokiem, często nie jest w stanie przeczytać tego, co jest napisane na tablicy.

Wada z całą pewnością będzie jej się pogłębiała, już nam to okulista powiedział – mówi gwiazda.

Na domiar złego córka Dereszowskiej buntuje się przeciwko ograniczeniom i nie oszczędza oczu. Czyta ukradkiem przy latarce pod kołdrą, kiedy jej mama gasi jej światło na noc.

Aby poprawić nastrój córce, Anna zabrała ją na zakupy, żeby sprawić dziewczynce nowe, modne oprawki okularów. Być może zachęci to Lenkę do noszenia szkieł. W ferie, gdy odzyska sprawność i poczuje się lepiej, planują rodzinne szusowanie na nartach.

Jednak aktorka nie traci optymizmu. Z okazji świąt złożyła piękne życzenia.

Chciałam Was gorąco świątecznie ucałować! Pięknych, radosnych, pełnych miłości i spokoju, oraz odpoczynku Świąt Bożego Narodzenia!  Nie dajcie się świątecznej pogoni i znajdźcie odrobinę równowagi. Poświęćcie sobie czas, sobie i swoim bliskim! Niech wszyscy w domu posilą się miłością i bliskością, pierogi z kapusta i grzybami, barszczyk i karpia możecie zjeść i za tydzień! I odklejanie się od telefonów Całuje Was gorrrąąąco!!!

Życzymy Lence szybkiego powrotu do pełnej sprawności i dużo zdrowia.

Zobacz: Anna Dereszowska o ciężkiej chorobie. Jej życie to codzienna walka


Anna Dereszowska z córką Leną
Anna Dereszowska i Piotr Grabowski z córką

Anna Dereszowska i Piotr Grabowski z córką

Anna Dereszowska z córką

Anna Dereszowska z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×