NewsyAnna Dereszowska urodziła! Jest pierwsze zdjęcie dzidziusia

Anna Dereszowska urodziła! Jest pierwsze zdjęcie dzidziusia

Anna Dereszowska urodziła
Anna Dereszowska urodziła
Magda Kwiatkowska

14.11.2021 14:30, aktual.: 14.11.2021 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Dereszowska jest prawdziwą kobietą sukcesu. Z roku na rok jej kariera nabiera tempa i coraz częściej można zobaczyć ją w nowych produkcjach. Na deskach teatru zadebiutowała rolą Marii Antonowej w przedstawieniu Rewizor Mikołaja Gogola. Największą popularność przyniosła jej jednak rola policjantki Kaliny w serialu Złotopolscy. Ostatnio wcieliła się również w postać inspektor Patrycji Madalińskiej w nowej produkcji pt. Komisarz Mama.

Dereszowska ma nie tylko udane życie zawodowe, ale i prywatne. Wychowuje dwoje dzieci - córkę Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim oraz 6-letniego Maksa, którego ojcem jest obecny partner gwiazdy, Daniel Duniak.

Teraz ich rodzina powiększyła się o kolejnego potomka.

Anna Dereszowska urodziła

W mediach już od kilku tygodni pojawiały się informacje na temat tego, że aktorka jest w ciąży. Jako pierwszy donosił o tym Pudelek, którego źródło podało, że do połowy lipca operatorzy Komisarz Mamy będą skrupulatnie ukrywać ciążowe krągłości gwiazdy.

Zdjęcia do tej transzy serialu kończą się w połowie lipca, więc do tego czasu produkcji uda się kadrować ujęcia tak, żeby nie było widać ciążowego brzuszka - wyjawił informator.

Krótko po tym błogosławiony stan potwierdziła również sama zainteresowana. Anna opublikowała na Instagramie zdjęcie z dziećmi. Lena czule obejmuje uśmiechniętą mamę, a Maks trzyma ją za brzuszek. W opisie Dereszowska przytoczyła fragment rozmowy z dziećmi.

„To najpiękniejszy dzień w moim życiu” Lenusia.„A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba ?”Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik.@danielduniak : „A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje…”Kocham, kocham, kocham!!!#mama #ciąża #mumofthree #szczęście #pregnant

Przez kolejne tygodnie aktorka publikowała kadry, na których internauci mogli podziwiać jej rosnący brzuszek. Od czasu do czasu relacjonowała przebieg ciąży, na którą zdecydowała się w wieku 40 lat.

Anna Dereszowska urodziła. Artystka za pośrednictwem social mediów poinformowała, że maleństwo jest już na świecie. Na swoim profilu pochwaliła się pierwszym zdjęciem noworodka.

Witaj świecie! — napisała, dodając hasztag: „moje wszystko”.

Gratulujemy!

Anna Dereszowska - kim jest jej partner?

Aktorka od kilku lat związana jest z Danielem Duniakiem. Poznali się w 2014 roku na wakacjach. Niedługo po tym zaczęło rozkwitać między nimi uczucie. Na początku związku gwiazda miała kilka obaw co do przyszłości tej relacji, ponieważ przystojny fotograf jest od niej młodszy o 4 lata.

Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo że to są raptem cztery lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem, jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie - powiedziała na łamach bloga Baby By Ann.

W 2020 roku Dereszowska zdradziła, że z narzeczonym korzystają z usług psychoterapeuty, który pomaga im w radzeniu sobie z codziennymi zadaniami i obowiązkami.

Przede wszystkim staram się rozmawiać. Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim niemężu, bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się (...) mieć swoje nastroje, wzloty i upadki. Staramy się więc dać sobie taki wentyl, a takim wentylem jest rozmowa - powiedziała w Dzień dobry TVN.

Jeszcze nim zakochani ogłosili, że wkrótce zostaną rodzicami, postanowili wybudować dom w województwie warmińsko-mazurskim, skąd pochodzi Daniel. Nowa posiadłość będzie idealnym miejscem dla całej rodziny Anny.

  • Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami
  • Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami
  • Anna Dereszowska z partnerem
  • Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami
  • Anna Dereszowska urodziła. Zdjęcie dziecka
  • Anna Dereszowska w ciąży
  • Anna Dereszowska jest w ciąży
  • Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami
[1/8] Anna Dereszowska i Daniel Duniak zostali rodzicami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także