Fanka podle podważyła medyczne kompetencje Conana. Nie zamierzał tego tolerować. Z klasą wbił krytykantkę w ziemię

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski nie nadaje się na lekarza?! Fanka zamieściła złośliwy komentarz na jego profilu. Nie dał za wygraną i jej odpowiedział. 

Conan Kaźmierski to jedyny syn influencerki Dagmary Kaźmierskiej, świetnie znanej z Królowych życia, jak i mediów społecznościowych. Chłopakowi nie zależy na obecności w show-biznesie. Skupia się na tym, aby zrealizować swoje największe marzenie i zostać lekarzem. W tym celu pilnie studiuje medycynę. Jest już na trzecim roku.

Nie wiem, skąd on ma taką głowę, ale ja nie wiem, co z tym dzieckiem. Co on je, co on pije, że on tak sobie radzi i ma na wszystko inne czas, bo to są niesamowicie ciężkie studia. […] Ewa, jego dziewczyna mówi: „pani Dagmarko, jemu teraz lepiej idzie ode mnie, on teraz się tylko uczy, on się tak ciężko uczy, on nie ma już na nic czasu”. […] Naprawdę mu to dobrze idzie i to lubi – i to jest fajne. Tak jak to idzie teraz, to myślę, że będzie dobrym lekarzem – powiedziała Dagmara magazynowi Party.

Jedynym przejawem publicznej działalności młodego mężczyzny jest prowadzenie przez niego kont w mediach społecznościowych. Na Instagramie zamieścił zdjęcie z wakacji w Afryce, co sprowokowało fanów do zamieszczania komentarzy.

Conan Kaźmierski zareagował na złośliwości internautki

Jedna z osób napisała mu:

Ciekawe skąd masz hajs na to i wolne w szpitalu.

Tutaj przeczytacie, jak Conan zareagował na tę opinię. Nie była to niestety jedyna złośliwość. Inna fanka zasugerowała, że syn Dagmary nie nadaje się na lekarza.

W szpitalu? A co miałby robić w szpitalu? – napisała.

Student medycyny zareagował w wyważony sposób, tłumacząc, dlaczego miałby się tam znaleźć:

Na odpowiednim oddziale pomagać, może i Tobie Internautko. W pewnych kwestiach – odpisał grzecznie, aczkolwiek stanowczo.

Internautka, zamiast wstrzymać się z zaczepkami, wyprowadziła jeszcze jedne cios, sugerując, że Conan spędza większość czasu na siłowni i wakacjach.

No mnie pomagać nie będziesz. I szczerze wątpię, czy komukolwiek w szpitalu, bo tam Cię nie ma, a na siłowni i wakacjach pomocy nie potrzebuje – brzmiał jej następny wpis.

Conan nie dał się dłużej prowokować i nie odpowiedział na zaczepkę. I bardzo dobrze – jest zdolnym i ambitnym studentem, o czym wie każdy, kto śledzi jego profile. Nie ma więc powodów, by tłumaczyć się krytykantom.

Redakcja Jastrząb Post trzyma kciuki za Conana i życzy mu samych sukcesów!


Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Conan Kaźmierski zaorał złośliwą fankę

Komentarze

 • Mike pisze:

  Nie widzę zaorania chyba że zostało wygumkowane poza tekst internautki był konkretny trochu krytyczny ale bez wulgaryzmów i inwektyw .

 • Gość pisze:

  Ta jego medycyna jakaś dziwna , nikt się tak nie pokazuje jak on , w sensie prywatnego zachowania

 • Lekarka sprzed 30 lat pisze:

  Zgadzam się z internautka
  Medycyna wymaga wielu wyrzeczeń i nie wiele jest czasu na inne rzeczy. Tak było
  Teraz można wiele kupić gdy jest kasa

  A on ja ma

 • Gość pisze:

  Pozazdrościć, że ma możliwości połączenia pracy, nauki i przyjemności . Ja zazdraszczam pozytywnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×