NewsyDagmara Kaźmierska pęka z dumy i chwali się szczęśliwą nowiną: "Moje serce". Pod nowym zdjęciem Conana mnóstwo gratulacji

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy i chwali się szczęśliwą nowiną: "Moje serce". Pod nowym zdjęciem Conana mnóstwo gratulacji

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Krystyna Miśkiewicz

20.11.2022 14:40, aktual.: 20.11.2022 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dagmara Kaźmierska zawdzięcza ogromną popularność udziałowi w reality show Królowe życia. Już od pierwszych chwil, kiedy pojawiła się w programie, wzbudziła sympatię widzów. Na ekranie zawsze była niezwykle bezpośrednia, szczera, zabawna i tryskała dobrym humorem. Te cechy ujęły fanów bez reszty, a ona z dnia na dzień stała się gwiazdą największego formatu.

Przed sympatykami nie miała zbyt wielu tajemnic. Chętnie opowiadała o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Nie zataiła też pobytu w więzieniu i związanej z tym niechlubnym faktem historii. Pokazała swoim fanom, że w każdym momencie można zmienić swoje życie na lepsze.

Największym powodem do dumy celebrytki jest jej syn Conan. Jedynak to oczko w głowie mamy. Jakiś czas temu chwaliła się ona, że młody mężczyzna dostał się na medycynę. Teraz pochwaliła się zdjęciem syna w lekarskim kitlu.

Dagmara Kaźmierska pęka z dumy i chwali się synem

Dagmara Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że jej największym życiowym osiągnięciem jest jej ukochany syn. Conan napawa ją szczególną dumą zwłaszcza po tym, jak oznajmiła, że jedynak dostał się na wymarzone studia. Jest on studentem medycyny i powoli spełnia marzenia o tym, aby zostać w przyszłości lekarzem.

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę - pisała w social mediach.

Niedawno sam zainteresowany po raz pierwszy pochwalił się zdjęciem w lekarskim kitlu wprost ze szpitala, gdzie prawdopodobnie odbywał praktyki.

Teraz dumna celebrytka dodała w sieci kolejne zdjęcie, na którym widzimy Conana w pracy. Pochwaliła się także, że ulubieniec jej fanek rozpoczął właśnie naukę na trzecim roku studiów.

Moje serce. Moja duma. Moje dotorre. Już na trzecim roku. Yupiii – napisła pod zdjęciem.

Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.

Wiadomo, że o syna Kaźmierskiej jakiś czas temu upomniał się show-biznes i dostał on sporo propozycji. Chłopak jednak odrzucił to wszystko, by poświęcić się nauce. O wszystkim opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Dagmara Kaźmierska - Conan na trzecim roku studiów
Dagmara Kaźmierska - Conan na trzecim roku studiów
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski zamyka biznes
Conan Kaźmierski zamyka biznes
Conan Kaźmierski - Dzień Matki 2022
Conan Kaźmierski - Dzień Matki 2022
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także