Conan nadaje z wakacji, a fan pyta: „Skąd masz hajs i wolne w szpitalu?”. Odpowiedź taka, że nikt już nie napisze podobnych rzeczy

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski

Conan Kaźmierski wrzucił do sieci zdjęcie z wakacji. Internauta zapytał go, skąd ma pieniądze. Dostał taką odpowiedź, że więcej się nie odezwie. 

Dagmara Kaźmierska weszła do show-biznesu dzięki udziałowi w programie Królowe życia. U jej boku występował tam między innymi jej syn, Conan Kaźmierski. Gwiazda nie ukrywa, że chłopak nie miał w życiu lekko. Bardzo przeżył chwile, gdy musiał rozstać się z mamą.

Kiedy mnie zamknęli, dla Conana zaczął się horror. Psychika siadła mu zupełnie. (…) Conan nie był przygotowany na to, że mnie zabraknie, bo wcześniej nie rozstawaliśmy się ani na moment. Conan nigdy nie obudził się, żeby mnie przy nim nie było. Nie znał tego uczucia, że mamy nie ma blisko. Dlatego, kiedy mnie zabrakło, nic nie mogło mu mnie zastąpić – jego mama wyznała w swojej autobiografii.

Na szczęście dziś Conan wiedzie dobre, poukładane życie. Studiuje na trzecim roku medycyny i marzy o karierze lekarza. Młodego mężczyznę w jego postanowieniach wspiera mama i piękna dziewczyna, Ewa, która trzyma się z dala od mediów.

To nie jest ten typ. Ten świat jest bardzo drapieżny. Tu trzeba się rozpychać rękami i nogami. Ona nie ma w ogóle parcia. Ona ma inne priorytety w życiu. To nie jest pusta lala, która chce być w telewizji ponad wszystko. To jest bardzo wartościowy człowiek. Ona wiedziała, kim ja jestem, znała mnie, ale o dziwo nie była mną przerażona aż tak bardzo – zachwalała Ewę Dagmara dla Jastrząb Post.

Conan Kaźmierski „zgasił” wścibskiego fana

W weekend Conan wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcia, wykonane podczas wakacji na Czarnym Lądzie. Niestety, wśród internautów nie zabrakło złośliwców. Jeden z nich zapytał chłopaka, skąd bierze pieniądze na wycieczki.

Ciekawe skąd masz hajs na to i wolne w szpitalu? Weź coś wyślij i ja się napiję.

Conan, gdy to przeczytał, postanowił zareagować, ustawiając internautę do pionu.

Nie interesuj się bo kociej mordki dostaniesz drogi internauto, albo zainteresuj się jeszcze bardziej (na tyle, na ile pozwalam w internecie) to może i Ty podniesiesz standardy – pouczył złośliwca.

Następnie zauważył, że fan, wypisując takie rzeczy, tylko marnuje swój czas.

Tymczasem przelewaj dalej frustracje marnując swój, jak widać tani czas – podsumował.

Po takiej ripoście internauta dwa razy się zastanowi, zanim zada komuś równie wścibskie pytanie.


Złośliwy fan zaczepia Conana

Złośliwy fan zaczepia Conana

Conan Kaźmierski reaguje na zaczepkę

Conan Kaźmierski reaguje na zaczepkę

Conan Kaźmierski na basenie

Conan Kaźmierski na basenie

Komentarze

 • Gość pisze:

  On chyba studiuje medycynę estetyczną

  • Gość pisze:

   Boże jacy potrafią ludzie być podli i zazdrośni w komentarzach…. ja życzę powodzenia wszystkim i pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Boże jacy potrafią ludzie być podli i zazdrośni w komentarzach…. ja życzę powodzenia wszystkim i pozdrawiam Boże czytam i nie wierzę na co stać ludzi piszących komentarze …. sama zazdrość zawiść i niska samoocena porażka… Conan nie daj się i wal do przodu

 • Gość Toja pisze:

  Panu redaktorowi widać riposta się podoba. Co do Conanka to hamuj piętą chłopcze, nie pochlebiaj sobie, że jesteś nie wiadomo kim. Pokazujesz tylko, że pieniądze nie zmieniają ludzi prostych na lepszych.

  • Anna pisze:

   No i tu się z Tobą zgadzam, że pieniądze nie zmieniają ludzi prostych na lepszych. Natomiast wiedza, wykształcenie, empatia, wrażliwość, czyli to co dla Ciebie nieosiągalne, zmienia człowieka na lepsze. Conan jest świetnym chłopakiem. Mądrym, wykształconym i bardzo pracowitym. To, z jakim szacunkiem zwraca się do matki, a także innych ludzi, pozwala nam go ocenić jako człowieka bardzo wysoko. A Ty marnym zazdrośnikiem już zawsze zostaniesz. Będziesz tylko dowartościowywał się na różnych portalach, ale podły charakter zawsze pozostanie.

 • ania pisze:

  szkoda,że nie publikujecie wszystkich komentarz-wniosek?-szkoda pisać

 • ania pisze:

  internauta ma rację-okres sesji egzaminacyjnej-studenci z nosami w książkach, na medycynie to „szczyt”,a Conanek na wakacjach?-trochę kulawo,że internauta zapyta o pieniądze,równiw dobrze mógłby zapytać dzieci Morawieckiego,Błaszczaka,Suskiego itp czy ich dzieci muszą zapracować na wakacje

 • Marta pisze:

  To po co się obnosisz w necie chłopcze ze swoim życiem , ucz się nie tylko medycyny ale klasy i kultury bo po Twoim wpisie widać że masz braki .A poza tym jeśli nie płacisz za studia to przypominam , że uczysz się za pieniądze podatników, szanuj ludzi bo to jest podstawa zawodu który chcesz wykonywać.

  • Gosc z Poznania pisze:

   Masz rację burak z conanka straszny jak tak dalej pójdzie to będzie studiował 10 łat wykształcenie lekarza kosztuje ponad 100000 zł bo za moich czasów tak to wyglądało a jak będzie leniuchowal i celebrował w necie to wypad z Polski i na zachód na studia to wtedy nauczy się życia a nie na garnuszku Dagmary a poza tym z taką przasna dziewczyną to wstyd się pokazywać

  • ania pisze:

   brawo!!!,ale chłopak nie ma przykładu-mamuśka na kryminale,chamstwie,przekleństwach „robi kasę”-szkoda

  • Gość pisze:

   Racja

  • omggg pisze:

   a na jakiej to uczelni studiuje? czy uczy sie zawodu od matki? taki sam bezczelny jak matka.

 • Gość pisze:

  Z chłopa król. Konan to doskonały przykład tego jak prostak bez mózgu może zostać lekarzem.

 • Gość pisze:

  Odpowiedź chamska i na poziomie kogoś po podstawówce. Ci sugeruje że niby studia na niby życie na budowanie niby kariery

  • Gość Sonia pisze:

   Nie ubliżaj nikomu po podstawówce,bo tutaj masz przykład, że można być tym kim ony jest i co prezentuje?,a ma więcej niż podstawówkę.

 • Gość pisze:

  a kto ma się interesować jak nie społeczeństwo??? pracuje prywatnie? niech zostanie u ciapatych i ich tam leczy, bo nikt w pl nie chciałby trafić na niego!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×