Szukaj

Ciążowe krągłości Joanny Kulig ujrzały światło dzienne! A tak walczyła, żeby je zakryć!

Joanna Kulig ukrywa ciążowy brzuszek

Joanna Kulig maskuje ciążowe krągłości

Niedawno głosy o tym, że Joanna Kulig jest w ciąży nasiliły się. Agentka gwiazdy jej życia prywatnego nie komentuje i w tym temacie milczy, dość wymowne są jednak zdjęcia, które pojawiają się w sieci. Aktora w ubiegłym tygodniu spotkała się z podopiecznymi Fundacji Anny Dymnej. Wybrała stylizację maskującą ciążowe krągłości, jednak nie do końca to się udało.

Nie da się ukryć, że aktora w ostatnim okresie, na swoim koncie zapisuje niemałe sukcesy. Zwłaszcza, że od momentu, w którym wystąpiła w Zimnej Wojnie jej kariera rozwija się niemal błyskawicznie a jej nazwisko, przede wszystkim w branży filmowej, staje się jednym z bardziej pożądanych.

Czy w tym wszystkim jest czas jeszcze na dziecko? Jeszcze nie tak dawno Kulig w wywiadach przyznawała, że:

 Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym

Czy w życiu aktorki nadszedł czas, w którym będzie musiała to zrobić? Można odnieść takie wrażenie, tym bardziej że na zdjęciach krążących w sieci od jakiegoś czasu można zauważyć ciążowe krągłości.

Kulig, pojawiając się na spotkaniu z podopiecznymi Fundacji Mimo Wszystko należącej do Anny Dymnej, rosnący brzuszek próbowała ukryć pod obszernym płaszczem. Nie do końca to się udało, co zauważyć można na profilach osób niezwiązanych z aktorką:

Nie da się ukryć, że Joanna wygląda wyśmienicie, a jeśli rzeczywiście jest w ciąży, stan ten bardzo jej służy. Kim jest ojcem dziecka? W tej kwestii raczej nie można mieć wątpliwości. Joanna od 2009 roku jest szczęśliwą żoną scenarzysty i reżysera Macieja Bochniaka.

WOW! Joanna Kulig nareszcie potwierdziła plotki! Jej ciąża przestała być tylko spekulacją!

Plotki o ciąży Joanny Kulig znów szaleją w mediach. Nowe szczegóły wyszły na jaw!

Kariera w Hollywood czy dziecko? Joanna Kulig ma bardzo precyzyjne plany dotyczące przyszłości!


Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?

×