Cezary Żak zaskoczył metamorfozą. Fani nie mogą go poznać: „Trochę jak nie on”

Cezary Żak

Cezary Żak

Cezary Żak zmienił wizerunek, o czym poinformowała w sieci jego żona, Katarzyna. Aktorka pokazała wspólne zdjęcie z mężem. Internauci są zaskoczeni.

Cezary Żak od wielu lat jest związany z aktorstwem. Pierwsze kroki stawiał na scenie, a konkretniej we Wrocławskim Teatrze Współczesnym, gdzie zagrał w sztuce Panna Tutli Putli. Popularność przyniosły mu jednak występy przed kamerami. Przez kilka lat pojawiał w serialu Klangdzie wcielał się w rolę szwagra Grażyny. Potem był jedną z gwiazd Miodowych lat oraz Rancza. 

Gwiazdor nie tylko spełnia się zawodowo, ale także układa się mu w życiu prywatnym. Podczas studiów poznał Katarzynę, która także jest aktorką. W 1985 roku zostali małżeństwem. Doczekali się dwóch córek. Starsza, Aleksandra, przyszła na świat w 1988 roku. Młodsza, Zuzanna, ma 25 lat.

Druga z wymienionych pań planuje związać swoją przyszłość zawodową z interną i pediatrią. Podczas pandemii pomaga tym, którzy przechodzą chorobę w ciężki sposób. Aktor nie ukrywa, że jest bardzo dumny z córki. Jakiś czas temu udostępnił jej zdjęcie w social mediach. W podpisie podkreślał, że Zuzanna jest bohaterką.

Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Nie tylko Żak, ale także jego żona, Katarzyna, prowadzi konto na Instagramie. Promuje tam m.in. projekty zawodowe. Niedawno opublikowała nowe zdjęcie, na którym pozuje z mężem. Zdradziła, że grają razem w spektaklu:

Właśnie wchodzimy na scenę. Dziś gramy „Serca na odwyku” w moim rodzinnym mieście…Toruniu. Pozdrawiam wszystkich torunian

Aktora w pierwszej chwili trudno jest rozpoznać. Zapuścił bowiem imponującą brodę, która całkowicie zmieniła jego wygląd. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy w komentarzach dzielą się swoimi opiniami na ten temat:

  • Pozdrawiam ulubioną parę aktorską. Jesteście fantastyczni. Tylko do brody Pana, nie mogę się przyzwyczaić…
  • No pięknie razem wyglądacie. Tylko Pan Czarek tak trochę w tej brodzie jakby to nie On.
  • Panu Cezaremu pięknie w zaroście! Hot.

Podoba się wam Cezary Żak w takim wydaniu?


Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Katarzyna Żak pokazała nowe zdjęcie męża

Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Katarzyna Żak pokazała nowe zdjęcie męża

Cezary Żak zaszczepi się na COVID-19

Cezary Żak zaszczepi się na COVID-19

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Cezary Żak jako wójt w serialu Ranczo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×