NewsyCezary Żak i Artur Barciś ogłosili powrót na plan. Pokazali się fanom mocno odmienieni

Cezary Żak i Artur Barciś ogłosili powrót na plan. Pokazali się fanom mocno odmienieni

Artur Barciś, Cezary Żak
Artur Barciś, Cezary Żak
Krystyna Miśkiewicz
26.05.2021 05:00, aktualizacja: 26.05.2021 15:11

Cezary Żak i Artur Barciś to aktorzy doskonale znani widzom. Panowie przed kamerami spotykają się już od lat, ale to serial Miodowe lata przyniósł im prawdziwą sławę. Aktorski duet wcielił się w sąsiadów mieszkających w jednej kamienicy, których połączyła prawdziwa przyjaźń.

Sitcom emitowany na antenie Polsatu okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym. Artur Barciś w roli kanalarza – Tadeusza Norka, i Cezary Żak w roli motorniczego tramwaju – Karola Krawczyka, podbili serca fanów. Format miał swoją wielką premierę w 1998 roku i doczekał się aż 9 sezonów. Do tej pory w telewizji można oglądać powtórki, które gromadzą przed odbiornikami sporą widownię.

Duet tak bardzo spodobał się widzom, że twórcy kolejnego serialu również postanowili wykorzystać jego fenomen na szklanym ekranie. Panowie spotkali się tym razem w hicie Telewizji Polskiej – w serialu Ranczo.

Cezary Żak i Artur Barciś wracają do pracy. Pokazali się mocno odmienieni

Żak i Barciś zagrali indywidualnie w niezliczonej ilości produkcji, jednak to seriale, w których pojawili się na ekranie obok siebie, okazały się największymi hitami. Przez lata wspólnej pracy połączyła ich prawdziwa przyjaźń. Dogadują się niemal bez słów, a dla swoich fanów mają do przekazania wspaniałą energię. Teraz ku ich uciesze ponownie będzie można zobaczyć ich razem.

Aktorzy pochwalili się, że wracają do pracy w teatrze. Już niedługo będzie można zobaczyć ich na scenie w spektaklu Dziwna para. Serialowy wójt z Rancza nie ukrywa swojej radości z powrotu do pracy, a o wszystkim poinformował fanów na Facebooku, dodając zdjęcie z Arturem Barcisiem zrobione na planie jednej ze sztuk:

„Dziwna para” Neila Simona wraca na scenę. Dzisiaj Kalisz a za tydzień Wrocław i Warszawa. Od 29 maja wracają wszystkie moje spektakle „Kolacja dla głupca”i „Serca na odwyku”szczegóły na stronach Agencji Artystycznej Certus oraz spektakle w Och-Teatrze.

https://www.facebook.com/100044553961175/posts/358565372305259/?d=n

Fani od razu ruszyli z komentarzami i nie ukrywają, że już zacierają ręce, by zobaczyć swoich ulubieńców na scenie. Nie da się nie zauważyć, że aktorski duet wraca do pracy mocno odmieniony. Obydwaj panowie dorobili się bujnego zarostu.

Artur Barciś i jego rola w "Ranczo"
Artur Barciś i jego rola w "Ranczo"
Cezary Żak i Artur Barciś
Cezary Żak i Artur Barciś
Kuba Wojewódzki, Cezary Żak, Artur Barciś
Kuba Wojewódzki, Cezary Żak, Artur Barciś
Artur Barciś i jego rola w "Ranczo"
Artur Barciś i jego rola w "Ranczo"
Serial Ranczo
Serial Ranczo
Cezary Żak i Artur Barciś
Cezary Żak i Artur Barciś
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także