Szukaj

Caroline Flack była niewinna zarzucanych jej czynów. Dowodem jest nowe zdjęcie z miejsca bójki

Caroline Flack nie zaatakowała swojego chłopaka? Są dowody, że prezenterka Love Island, która popełniła samobójstwo, nie chciała wyrządzić krzywdy Lewisowi Burtonowi. Kto je ujawnił?
Caroline Flack była niewinna?

Caroline Flack była niewinna?

Caroline Flack była prezenterką programu Love Island w Wielkiej Brytanii. Przez lata cieszyła się sporą popularnością. Wszystko zmieniło się w grudniu, kiedy tamtejsze media zaczęły obiegać informacje, że zaatakowała swojego chłopaka, Lewisa Burtona.

Krytycznych uwag jej pod adresem nie szczędzili internauci, którzy w sieci wylewali sporo jadu. Chociaż dziennikarka nie została osądzona przed sądem, oni zdążyli wydać wyrok.

Przytłoczona ich opiniami Flack, która zmagała się z depresją, popełniła samobójstwo. W toku śledztwa ujawniono, że odebrała sobie życie przez powieszenie. Gdy na miejsce zdarzenia dotarł patrol policji, jej ciało znaleziono w pozycji leżącej. Tożsamość dziennikarki potwierdziła jej siostra.

Caroline Flack była niewinna? Wpis Lewisa Burtona wiele wyjaśnia

Czy tragedii dało się uniknąć? Wiele na to wskazuje. Po śmierci Flack ujawniono, że prawdopodobnie była niewinna i wcale brutalnie nie zaatakowała swojego chłopaka. Gdy ten opublikował zdjęcie, które wykonał prawdopodobnie w miejscu bójki, a na którym widać jedynie małą bliznę na czubku głowy, w sieci zawrzało. Pojawiły się dowody, które zaprzeczają dotychczasowym ustaleniom.

Przypomnijmy, że według ustaleń policji, Caroline napadła na swojego chłopaka w momencie, w którym spał. Uderzyła go lampą w głowę. Gdy na miejsce przybyli funkcjonariusze zobaczyli, że niemal całe pomieszczenie jest we krwi. Po kilku dniach dziennikarkę doprowadzono przed sąd, wyrok jednak wtedy nie zapadł.

Jak informuje The Sun krew, którą znaleziono na miejscu zdarzenia, nie należała do chłopaka, a do samej Caroline. W wyniku szamotaniny, do której doszło tamtego felernego wieczoru, bardzo się poraniła. Tabloid podaje, że oskarżyciel wiedział o tych okolicznościach. Pomimo tego zdecydował się oskarżyć dziennikarkę.

Zobacz także: Caroline Flack przed śmiercią napisała list: „Mój cały świat i przyszłość zostały zmiecione spod moich stóp”

 


Caroline Flack nie żyje

Caroline Flack nie żyje

Caroline Flack nie żyje

Caroline Flack nie żyje

Caroline Flack i Lewis Burton

Caroline Flack i Lewis Burton

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×