Szukaj

Rodzina podała przyczynę śmierci Caroline Flack. Zmarła naprawdę tragicznie

Parę dni temu Wielką Brytanię obiegła bardzo tragiczna wiadomość. Zmarła znana prezenterka Love Island, Caroline Flack. Znane są już wyniki śledztwa w sprawie przyczyny jej śmierci. Matka celebrytki przekazała również poruszający list swojej córki.
Caroline Flack – przyczyny śmierci

Caroline Flack – przyczyny śmierci

Caroline Flack nie żyje. Została znaleziona martwa w swoim londyńskim mieszkaniu kilka dni temu. Pojawiały się domysły na temat powodów odebrania sobie przez nią życia. Zapewne było ich kilka. Prezenterka była oskarżona o napaść na swojego partnera, czekała ją rozprawa sądowa. Dodatkowo zmagała się z depresją, miała poważne problemy psychiczne, które kilkukrotnie zgłaszała również policji. Jednak nic nie uchroniło jej przed tragedią.

Była dziewczyna księcia Harry’ego została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Wydarzenie to miało miejsce zaledwie dzień po tym, jak jej partner – Lewis Burton, którego podobno zaatakowała, skontaktował się z nią na Instagramie. Na wieść o jej śmierci opublikował bardzo wzruszający post, w którym zapewnił, że bardzo ją kocha i uczyni wszystko, by była z niego dumna. Gdziekolwiek teraz jest.

Ostatni list Caroline Flack

Po tragicznym wydarzeniu matka Caroline zdecydowała się przekazać mediom ostatnie słowa córki. W liście mówi przede wszystkim o tym, że zmagania z oskarżeniami, które padały w jej stronę były dla niej ciężkim przeżyciem. Miała poważne problemy, które były ukrywane przed wszystkimi.

Z dnia na dzień jej depresja rosła, aż w końcu w okresie walentynek osiągnęła punkt kulminacyjny. Wtedy to Caroline Flack odebrała sobie życie w bardzo tragiczny sposób.

Caroline Flack nie żyje

Caroline Flack nie żyje

Przyczyna śmierci Caroline Flack

W wyniku przeprowadzonego śledztwa ujawniono, że prezenterka odebrała sobie życie przez powieszenie. Patrol miejscowej policji został wezwany do mieszkania gwiazdy w sobotę.

Caroline znaleziono w pozycji leżącej. Ciało zidentyfikowała siostra ofiary. Była to ogromna tragedia dla wszystkich znających prezenterkę. Nikt nie spodziewał się tak smutnego zakończenia jej życia.

Odeszła zdecydowanie zbyt wcześnie, pozostawiając smutek i pustkę w sercu rodziny.


Caroline Flack i Lewis Burton

Caroline Flack i Lewis Burton

Caroline Flack - ostatni post

Caroline Flack - ostatni post

Caroline Flack

Caroline Flack

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×