Fani „BrzydUli” będą rozczarowani. Oto, co kryje się na piętrze w domu Uli i Marka. Nigdy nie zobaczycie tego w serialu

BrzydUla – dom

BrzydUla – dom

BrzydUla 2 to nie tylko świetna gra aktorska i dobrze napisany scenariusz. To także wnętrza, w których obserwujemy perypetie bohaterów. Nie zgadniecie, co znajduje się na piętrze domu Uli i Marka.

Pierwsza seria BrzydUli zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Ku wielkiemu zadowoleniu fanów, po dziesięciu latach serial powrócił na antenę i cieszy się nie mniejszą popularnością niż przed laty. W obsadzie pojawiła się większość dobrze znanej i lubianej ekipy. Jest m.in. Małgorzata Socha, która wcieliła się w postać Violetty Kubasińskiej-Hu.

W nowym sezonie poznajemy Ulę jako matkę trojga dzieci, która karierę poświęciła na rzecz rodziny. Jak się można było domyślać, nie wszystko pójdzie po jej myśli. Wywołało to lawinę zdarzeń w jej życiu, m.in. kryzys w małżeństwie i zdradę, której dopuściła się, przypuszczając, że jej mąż sypia ze swoją asystentką. Obserwujemy niezłe perypetie nie tylko głównej bohaterki, ale także innych postaci.

W rozmowie z Fakt TV odtwórczyni głównej roli, Julia Kamińska, zdradziła, że w drugim sezonie jej bohaterka również przejdzie metamorfozę.

Mogę zdradzić, że metamorfoza Uli będzie polegać bardziej na zmianie jej samopoczucia. Na uświadomieniu sobie, że jest ważna, piękna, kochana i potrzebna, i nie może zapominać o sobie – mówiła kilka tygodni temu.

Zobacz także: Tak wygląda BrzydUla w drugiej części serialu! Są pierwsze zdjęcia oszpeconej Julii Kamińskiej

Wszystkie te wydarzenia dzieją się w odpowiednio zaaranżowanych wnętrzach. Co kryją przed oczami widzów? Tu spora niespodzianka, a może nawet rozczarowanie.

BrzydUla 2: Co znajduje się na piętrze domu Uli i Marka?

Jednym z wnętrz, gdzie rozgrywa się sporo scen, jest dom Uli i Marka. To luksusowe miejsce, które miało być azylem i przestrzenią, w którym para głównych bohaterów zbuduje rodzinne szczęście. Jednak nie wszystko, co znajduje się w ich mieszkaniu, zobaczycie na ekranie. Na ich piętrze ukrywają się prawdziwe cuda.

To oczywiście sprzęt potrzebny do tego, aby każda scena wyglądała tak, jak widzi to reżyser. Wszystko ma być idealnie, a specjaliści muszą gdzieś przechowywać potrzebne im przedmioty. Tym razem to „ślepe” piętro w domu Uli i Marka. Schody na górę prowadzą do… lamp i kamer.

Zdjęcia w galerii.


BrzydUla - co jest na piętrze domu Uli i Marka?BrzydUla - co jest na piętrze domu Uli i Marka?

BrzydUla - co jest na piętrze domu Uli i Marka?

BrzydUla - co jest na piętrze domu Uli i Marka?

BrzydUla - co jest na piętrze domu Uli i Marka?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×