NewsyBrzydula 2. U boku Uli pojawi się nowy Marek. Przecieki z planu nie ucieszą fanów serialu

Brzydula 2. U boku Uli pojawi się nowy Marek. Przecieki z planu nie ucieszą fanów serialu

BrzydUla 2
BrzydUla 2
Krystyna Miśkiewicz

27.08.2021 06:00, aktual.: 27.08.2021 08:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

BrzydUla to serial, który okazał się niesamowitym hitem. Widzowie pierwszego sezonu z zapartym tchem śledzili losy Uli Cieplak i jej przyjaciół. Najwięcej uwagi w serialu poświęcono wątkowi miłosnemu pomiędzy główną bohaterką, a jej ukochanym, czyli Markiem Dobrzańskim. Relacja ta od samego początku nie była łatwa i towarzyszyło im wiele przeszkód, ale też zabawnych chwil.

Wszystko miało jednak szczęśliwe zakończenie, a fani z niecierpliwością wyczekiwali na kolejne odcinki. Produkcja długo zwlekała z tym, by serial wrócił na antenę. Dopiero po ponad dekadzie widzowie mogli poznać kontynuację losów Marka (Filipa Bobka) i Uli (Julii Kamińskiej).

Brzydula 2 okazała się tak samo wielkim hitem jak pierwsze odcinki tej produkcji. Serial znowu zgromadził przed telewizorami rekordową liczbę widzów, którzy z zapartym tchem śledzi losy głównej bohaterki, która wyszła za Dobrzańskiego i doczekała się z nim trojga dzieci. Małżonkowie w tych odcinkach przeżywali jednak wielki kryzys.

Brzydula 2: co wydarzy się w nowych odcinkach?

Tuż po zakończeniu poprzedniej serii serialu fan tej produkcji z niecierpliwością wyczekiwali informacji o tym, czy format będzie kontynuowany. Już w lipcu pojawiła się informacja, że 30 sierpnia wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowej serii, w którym będzie można się dowiedzieć, czy małżonkowie przezwyciężą kryzys. Zakochani postanowili dać sobie kolejną szansę.

Jak wiadomo z oficjalnej zapowiedzi nowego sezonu, małżonkowie pracują nad tym, by odbudować swój związek. Nie tylko korzystają z terapii, ale też dają się ponieść namiętności na licznych randkach. Cały czas ukrywają się jednak przed najbliższymi, by nie dawać nikomu złudnej nadziei. Wspólnie też walczą o sukces firmy, który poświęcili całe zawodowe życie.

Okazuje się, że prezentacja  kolekcji "rozwodowej" jest wielkim hitem, a wszyscy tryskają niesamowitym optymizmem. Niestety prasa nie podziela tej radości, a Paulina Febo podejmuje szereg kontrowersyjnych i drastycznych decyzji. Marek postanawia udać się za granicę, by ostatecznie się z nią rozmówić. Niestety na długo przepada bez wieści i nie odbiera kolejnych telefonów zmartwionej Uli.

W tym momencie w jej życiu pojawia się kolejny Marek. Firma przyjmuje w swoje szeregi młodego, inteligentnego i tryskającego humorem PR-owca. Natychmiast pojawia się on blisko Uli. Jak obecność nowego Marka zakończy się dla jej małżeństwa z Dobrzańskim? Tego dowiemy się w najnowszych odcinkach.

BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?
BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?
BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?
BrzydUla 2 znika z ekranów. Kiedy ostatni odcinek?
BrzydUla - czy Marek i Ula się pogodzą?
BrzydUla - czy Marek i Ula się pogodzą?
BrzydUla 2, odcinek 59
BrzydUla 2, odcinek 59
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także