Niepublikowane zdjęcia Anny Przybylskiej. Trzymała je tylko dla bliskich. Dziś skończyłaby 43 lata

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Anna Przybylska – niepublikowane zdjęcia

Anna Przybylska odeszła zdecydowanie za szybko. Jej śmierć była szokiem. Gdyby żyła, obchodziłaby właśnie 43. urodziny. Jej bliscy wspominają ją, publikując nieznane dotąd zdjęcia aktorki.

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni. Oznacza to, że właśnie teraz obchodziłaby swoje 43. urodziny. Jak się szybko okazało, gwiazda od zawsze otaczała się osobami, które wspierały ją we wszystkich momentach jej życia. Mogła na nie liczyć, zwłaszcza wtedy, gdy wiedziała już, że nowotwór jest silniejszy od jej ogromnej woli życia.

Marylka ze Złotopolskich oraz wieloletnia partnerka Jarosława Bieniuka odeszła przedwcześnie po ciężkiej chorobie nowotworowej. Jak wspominają ją najbliżsi?

Bliscy wspominają Annę Przybylską

To już po raz szósty Jarosław Bieniuk, Oliwia, Jan i Szymon spędzają święta bez mamy. Także 26 grudnia obchodziłaby swoje kolejne, 43. urodziny. Ania, którą kochali nie tylko najbliżsi, na zawsze pozostanie w sercach i pamięci.

Przybylska pragnęła żyć przede wszystkim dla swoich dzieci oraz ukochanego, który stanął na wysokości zadania w tak trudnym czasie dla swoich bliskich i świetnie poradził sobie jako ojciec po śmierci ukochanej. W ostatnim udzielonym wywiadzie dla magazynu Viva! aktorka mówiła:

Często myślę o tym, jak bardzo skaleczyłabym swoje dzieci, gdybym przedwcześnie umarła. One już nigdy nie byłyby tymi samymi beztroskimi, pogodnymi dziećmi co teraz.

Niestety jej słowa okazały się prorocze. Jej ukochane maluchy już urosły. Radzą sobie bez mamy, ale ona na zawsze pozostanie w ich sercach.

Ania zawsze bardzo dbała o prywatność swojej rodziny. Nie pokazywała zbyt wielu zdjęć. Wyjątkiem są dwie okładki dla Vivy!. Później zdjęcia Przybylskiej z dziećmi, czy z domowego archiwum pojawiły się na profilu Oliwii, menadżerki Małgosi i siostry Agnieszki Kubery.

Oliwia Bieniuk na pierwszej sesji z Anną Przybylską

Oliwia od dziecka przyglądała się pracy swojej mamy. Przybylska często zabierała ją na plany filmowe i sesje zdjęciowe. Wszystkie magazyny zabiegały o to, aby aktorka zdecydowała się wystąpić razem z dziećmi na okładce. Zgodziła się na to tylko dwa razy – tak jak już wspominaliśmy, dla magazynu Viva!.

W domowym archiwum Oliwii z pewnością można znaleźć wiele profesjonalnych zdjęć z Anią. Jedno z nich córka aktorki opublikowała na Instastory. Na fotografii widzimy małą, długowłosą Oliwkę w czułych objęciach Przybylskiej.

W tym roku najstarsza córka nieżyjącej gwiazdy udzieliła wywiadu, w którym wyznała, że nie jest pewna, czy jej mama chciałaby, żeby ona poszła jej drogą.

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach? – powiedziała w Vivie!

Wyznała też, że jej Ania pomyślała o niej i na jej krok w pełnoletniość przygotowała dla niej specjalny prezent — sznur pereł.

Oliwia rzadko publikuje zdjęcia z mamą, ale jedno, z bardzo intymnym wyznaniem, także trafiło na jej profil w social mediach. Dziewczynka pozuje na nim z Anią. Są w górach, na stoku. Bieniuk wówczas pierwszy raz wyznała, jak bardzo brakuje jej obecności matki.

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia,chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego.Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię – napisała.

Matce zadedykowała jeden z występów w Tańcu z gwiazdami, podczas którego zaprezentowała się w stylizacji na policjantkę – nawiązując do kultowej roli Przybylskiej w serialu Złotopolscy.

Agnieszka Kubera wspomina Annę Przybylską

W tym roku minęło sześć lat od śmierci Przybylskiej. Wszyscy bliscy o niej pamiętają. Z okazji rocznicy pojawiły się niepublikowane dotąd zdjęcia aktorki. Jakiś czas temu Jarosław Bieniuk udostępnił wpis znajomej, która wrzuciła do sieci kadr z filmu, w którym zagrała Ania. Nieznaną dotąd fotografię pokazała także Agnieszka Kubera, siostra artystki. Widać na niej Annę, która pozuje z niemowlęciem, ze smoczkiem w ustach. Czarno-biały kadr opatrzyła cytatem:

Wspomnienie jest formą spotkania. Khalil Gibran.

Anna Przybylska na niepublikowanym zdjęciu z synami

Jest jeszcze jedna fotografia, która chwyta za serce. Widać na niej Przybylską, która pozuje z synami. Siedzi w wózku młodszego i z czułością się mu przygląda. Ubrana jest w czapeczkę z daszkiem. Jest już bardzo szczupła.

Fotografia to pokazuje Anię taką jaką była naprawdę. Pełną miłości i poczucia humoru, najlepszą mama dla swoich dzieci.

W galerii przypominamy najpiękniejsze zdjęcia aktorki, które bliscy opublikowali po jej śmierci.


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska

Anna Przybylska z synem Janem

Anna Przybylska z synem Janem

Komentarze

 • Paula pisze:

  Cudowna postać. Póki wciąż żyje w Internecie i w naszej pamięci, nie umarła. Zawsze będzie w naszych sercach. Dała się poznać jako Marylka Baka, potem rozwinęła karierę w zwrotnym tempie, ale zawsze była pełna klasy, piękna i ciepła. Czasami bywała wykończona całymi godzinami pozowania z fanami, ale zawsze otwarta. Fajnie, że córka idzie w jej ślady. Trzymamy kciuki również za synow. Starszy dał się poznać jako elokwentny i mądry chłopak.

 • Gość pisze:

  żalll was słuchać ..

 • Gość ktoś pisze:

  Coś w tym jest,tęsknią za mamą,ale jednocześnie lansują się fotkami sprzed lat,na których z nią są.Lubiałam ją,choć wybitná aktorką nie była.Dała się lubieć.

 • Brak slow pisze:

  DAJCIE SPOKOJ ILE CHCECIE ZAROBIC NA TEJ MARNEJ BEZ WYKSZTALCENIA AKTORCE?

 • Beata pisze:

  To lepiej dalej siedź cicho i nie komentuj bo sama sobie wstyd przynosisz – przykre!!! Jak mozesz wypowiadać się na osobiste tematy innych ludzi o ktorych nie masz pojęcia. Na przyszlość jak będziesz chciała „błysnąć” to sprawdź swoją „wiedzę” a teraz douczę cię – Anna Przybylska zmarła 5.10.2014 r. i nie masz też pojęcia kiedy Oliwia mówiła te słowa, które są cytowane w artykule. Pomyśl zanim zanim zechcesz złośliwie wypowiadać się i kimś!!!

 • jacek pisze:

  NA ZAWSZE W SERCACH NASZYCH NASZA KOCHANA ANIA

 • ANIA pisze:

  Czas tak szybko leci i nie jest ważne ile lat temu….smutno że odeszła tak młodo 🤧a miała dla kogo żyć❤

 • Gość 26 grudnia pisze:

  Nie mów żle o bliżnim

 • Gość pisze:

  Dajcie spokój z tym pisaniem żle o kims

 • Grazyna pisze:

  Ludzie swieta czas zadumy miłości pokory i spojrzenia na przemijajacy czas wszystko przemija tak chce przeznaczenie 1 po nas zostanie wspomnienie nie jest jej dane cieszyć się śniegiem za oknem który widzisz dziećmi które dorastają zapachem ciasta w kuchni i łamanie się opłatkiem jedyne co możemy to podziwiać ją na ekranie zły komentarz jest poprostu nie na miejscu ani tu ani pod każdą z innych osób których nie ma wśród nas masz mówić pisac żle nie pisz nic spokoju miłości i pokory dla wszystkich miłości i wiary w lepsze jutro

 • Gość pisze:

  Ludzie jest czas świąt odpoczynku rozmyślania pokory i miłości masz żle pisac nie pisz nic madra dobra piekna wielki szacunek mądre dzieci i wspomnienia dla nas w filmach wielki smutek gdy ktoś odchodzi spokojnych dni

 • Gość pisze:

  Nigdy nic nie komentuje, ale widać jak coreczce zależy na mamie, 8 lat bez mamy a pisze że 6 ona się tylko lasnsuje na zmarłej mamie, przykre

 • Gość pisze:

  Polak nawet tragedii zazdrości.

 • Gość pisze:

  Przykre, że niektórzy piszą źle o zmarłych one już odeszła i chociaż po śmierci należy jej się spokój. Ania była matka i chciała cieszyć się ich dorastaniem i życiem i żadna krytyka nie jest tu potrzebna.

 • Mu pisze:

  Może piękna, ale mądra! Żaden autorytet, zwykła aktoreczka bez talentu i sensownej roli. Takich matek jak ona są tysiące. Nawet nie stworzyła normalnego małżeństwa, dlaczego ma być autorytetem. Śmieszne to wszystko.

  • Gość pisze:

   Śmieszna to jest Pani, a raczej żałosna!!! Jakieś problemy???!!!

  • Radzio pisze:

   A ty kim jesteś masz lustro w domu ?a może wsadz buty Ani i przejdź jej drogę a potem się wypowiadaj ..!!!

  • Good JW pisze:

   Była wsoaniałą aktorką I osobą pełną radości a w czym to przeszkadzało że nie wyszła zamąż I bez tego można stworzyć kochającą się rodzinę I była dla mnie autorytetem.

  • Gośćewora pisze:

   Nie interesuje Cię ? Nie udzielaj się .
   Takie artykuły są nie dla takich jak ty , którym życie się nie udało i nawet zmarłą gotowi poczęstować jadem

  • Gość pisze:

   Jakim trzeba być dnem żeby wylewać swój jad ? Nikt Cie nie kocha ? Dziwisz się??

  • Gość pisze:

   A ty kim jestes zawistna katolibanko!

  • Gość pisze:

   ,,Bokser”,?

  • Gość pisze:

   Jesteś żałosną kreaturą

 • Gość pisze:

  Bez mamy spędzają święta po raz ósmy a nie szósty!!!

 • Gość pisze:

  Piękna, mądra i kochana przez wszystkich!

 • Gość pisze:

  Dajcie już spokój!!!

 • Gość12345 pisze:

  Ona trzymała dla bliskich a oni dzisiaj lansują się na tych zdjęciach