Oliwia Bieniuk i Ania Przybylska w pierwszej sesji. Córka zmarłej gwiazdy opublikowała nieznane zdjęcie

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk pokazała pierwszą sesję zdjęciową, podczas której towarzyszyła Ani Przybylskiej. Pięknymi wspomnieniami podzieliła się ze swoimi fanami. To bardzo wzruszający moment.

Oliwia Bieniuk to córka nieżyjącej już aktorki Anny Przybylskiej i jej partnera Jarosława Bieniuka. Młoda dziewczyna powoli podbija świat show-biznesu. Od kilku lat otwarcie mówi o tym, że chciałaby spróbować swoich sił w świecie modelingu. Ostatnio zainteresowało ją także aktorstwo. Ma już za sobą jedną z ról w filmie znanego youtubera. Jeszcze do niedawna wpływ na karierę córki miał jej tata. Oliwka zdradziła, że zawsze miała postawione ultimatum. Najpierw musiała skończyć szkołę i zdobyć wykształcenie. Rozsądna nastolatka zdawała się nie stwarzać swojemu tacie zmartwień i wiedziała, że nauka jest równie ważna, co marzenia.

Młoda gwiazda ma już jednak za sobą kilka profesjonalnych sesji dla znanych marek. Wypadły one znakomicie, a internauci zachwycali się każdą kolejną fotografią. Córka Ani Przybylskiej urodę zdecydowanie odziedziczyła po mamie, dzięki czemu jesteśmy pewni, że nie będzie mogła narzekać na brak zawodowych propozycji.

Jeden ze znanych reżyserów, Radosław Piwowarski, który był przyjacielem jej mamy, już teraz mówi o tym, że nastolatka spotykała się z naciskami ze strony środowiska.

Ludzie z branży będą jej obiecywali różne złote pantofelki, a nawet już to robią. Wiem, że są na nią ogromne naciski. Ania trzymała rodzinę silną ręką, to była kobieta, która nie ulegała presji, nie wchodziła w układy i cudownie wychowała dzieci. Nie znam Jarka, ale on też podobno mądrze steruje karierą córki – mówił Piwowarski w wywiadzie dla magazynu „Flesz”.

Młoda gwiazda nie ukrywa, że bardzo chciałaby zrobić taką samą karierę jak Ania.

Oliwia Bieniuk pokazała pierwszą sesję zdjęciową z mamą

Oliwia od dziecka przyglądała się temu, jak pracuje jej mama. Przybylska często zabierała najstarszą córkę na plany filmowe i sesje zdjęciowe. Wszystkie magazyny zabiegały o to, aby śliczna aktorka zdecydowała się wystąpić razem z dziećmi na ich okładce. Zgodziła się na to tylko dwa razy – dla magazynu Viva!.

W domowym archiwum Bieniuk można znaleźć o wiele więcej profesjonalnych zdjęć Oliwii i Ani. Jedno z nich córka aktorki opublikowała dzisiaj na Instastory, przyznając, że marzy się jej taka długość włosów, jak w tamtych czasów. Na fotografii możemy podziwiać nie tylko bujną czuprynę małej Oliwki, ale też gwiazdę Złotopolskich, która trzyma na rękach swoje najstarsze dziecko.

Niewątpliwie jest to dla niej wyjątkowa pamiątka po mamie. Łza potrafi zakręcić się w oku.


Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Komentarze

  • Iza pisze:

    Też tak uważam, mały to wykapana Ania. Ale trzeba przyznać, że dzieci są śliczne tak jak Ania. Wielki żal, że tak młodo odeszła i zostawiła tak małe dzieci.
    Ja zostałam wdową 3 lata temu w wieku 48 lat z trójką dzieci 12, 14 i 18 lat wiem co to znaczy stracić ukochaną osobę po 25 latach wspólnego życia.

  • Gośćola pisze:

    Najbardziej do Ani podobny młodszy syn. Oliwia cały Jaro.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×