Szukaj

Oliwia Bieniuk o Annie Przybylskiej w magazynie „Viva!”. Fragmenty wywiadu

Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk

Wywiad z Oliwią Bieniuk w magazynie Viva!. Co powiedziała o karierze i jak zapamiętała mamę? Nastolatka o Annie Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że chciałaby występować na szklanym ekranie. Na poważnie myśli o swojej dalszej edukacji i nie wyklucza, że pójdzie do szkoły aktorskiej. Sama praca bardzo ją pasjonuje i sprawia jej przyjemność. Nic dziwnego, w końcu od dziecka przyglądała się z boku, jak pracuje jej mama. To Anna Przybylska zaszczepiła w swojej córce pasję do gry i miejmy nadzieję, że wkrótce zobaczymy efekty jej ciężkiej pracy.

Oliwia Bieniuk – wywiad w magazynie Viva!

Od śmierci Anny Przybylskiej minęło 6 lat, jednak każdy odnosi wrażenie, jakby to było wczoraj. Z jej nagłym odejściem nikt nie może się pogodzić. Stale wracają wspomnienia z czasów jej młodości, gdy zachwycała widzów swoją wyjątkową urodą. W ślad za aktorką kroczy jej niespełna 18-letnia córka, która marzy o wielkiej karierze filmowej.

Niepowtarzalna uroda Oliwii sprawiła, że stała się twarzą producenta popularnych torebek. Teraz zadebiutowała w produkcji Daniela Rusina u boku gwiazd internetu. O swoich sukcesach opowiedziała w magazynie Viva!.

Podoba mi się ten zawód. Pasjonuję się nim i naprawdę lubię odgrywać różne role. Myślę nawet o studiach w szkole teatralnej, ale nie wiem, czy się dostanę. Muszę u siebie jeszcze parę spraw podszkolić.

Oliwia poświęca wiele czasu na szkolenie swojego warsztatu, jednak to jej nie zraża, bo z chęcią bierze udział w kolejnych lekcjach śpiewu, a także pracuje nad swoją dykcją. Te z pozoru proste czynności mogą zagwarantować jej naprawdę dobry start w przyszłości.

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską

Nastolatka dotychczas nie wypowiadała się publicznie na temat matki. Wszystko wskazuje na to, że musiała do tego dorosnąć, aby w inny sposób spojrzeć na wszystko to, przez co przeszła będąc małą dziewczynką. Zapytana o to, czy zdecydowałaby się wybrać zawód aktorki, gdyby Anna Przybylska zajmowała się inną profesją, odpowiedziała:

Możliwe, że tak, bo ja przecież w pewnym sensie żyję aktorstwem od małego. Mama zabierała mnie na sesje, które bardzo mi się podobały, i w ogóle uważałam, że aktorka ma barwne życie. Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy.

Czy Oliwia ma szansę powtórzyć sukces swojej matki? Ania zawiesiła jej poprzeczkę bardzo wysoko…


Oliwia Bieniuk na okładce Vivy!

Oliwia Bieniuk na okładce Vivy!

Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×