Oliwia Bieniuk napisała list do Anny Przybylskiej. Już pierwsze zdanie rozrywa serce na strzępy

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk opublikowała rozrywający serce post na Instagramie. Jest zdjęcie z Anną Przybylska i przepiękne słowa nastolatki. Internauci wzruszeni do łez.

Oliwia Bieniuk jest najstarszym dzieckiem Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Kiedy zmarła jej matka, miała zaledwie 11 lat. Jej bracia byli jeszcze młodsi. Dziś Oliwa to już 17-letnia, piękna dziewczyna, która powoli idzie w ślady swojej sławnej mamy.

Nastolatka w social mediach pokazuje efekty pracy podczas sesji zdjęciowych, a także niezwykłe fotografie, które pokazują, jak bliska więź łączy ją z Janem i Szymonem. Jest dojrzała nad wiek. Z pewnością miało na to wpływ przedwczesne odejście mamy.

W Dzień Matki Oliwia oddała niezwykły, pełen miłości i tęsknoty hołd Annie Przybylskiej.

Oliwia Bieniuk: post na Dzień Matki

Anna Przybylska zmarła przedwcześnie w 2014 roku, po walce z nowotworem trzustki. Jarosław Bieniuk został postawiony przed trudnym zadaniem samodzielnego zajęcia się trójką dzieci.

Dzięki pomocy najbliższych udało mu się udźwignąć ten ciężar. Aktorka miałaby dziś z pewnością powody do dumy. Oliwia, która odziedziczyła po niej wyjątkową urodę, idzie jej śladami i coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. Ma już na koncie kilka reklam, w których wystąpiła razem z tatą i rodzeństwem, ale również sama. Ma już sporą grupę fanów talentu. Z pewnością jednak teraz, na progu dorosłości, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebuje wsparcia mamy.

Wyraz tęsknocie i miłości dała wzruszającym postem z okazji Dnia Matki na Instagramie.

Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6lat nie moge z toba świętować tego cudownego dnia,chciałabym ci dać przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć jak bardzo cie Kocham i życzyć ci Wszystkiego Najlepszego.Teraz życzę ci przede wszystkim wiecznego spokoju twoja córka Oliwia Kocham Cię – napisała dziewczyna.

Wpis nastolatki rozrywa serce, a internauci spieszą z pocieszeniem.

  • Piękne to! Ona zawsze jest z wami ! – Adam Zdrójkowski.
  • Tulę – Natalia Siwiec.
  • Łączę się z Tobą Oliwka, wiem jaki ten dzień jest trudny, ale one są zawsze z nami i trzymają za nas kciuki!
  • Poryczałem się…. Mamy, które są po tamtej stronie i tak są zawsze tuż obok Nas. Tylko nie można z nimi pogadać i przytulić – piszą.

Oliwia pierwszy raz na swoim Instagramie tak bardzo się otworzyła. Słowa, które płyną w jej kierunku, z pewnością dodadzą jej otuchy.


Oliwia Bieniuk - post na Dzień Matki

Oliwia Bieniuk - post na Dzień Matki

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce Vivy! jak Anna Przybylska

Jarosław Bieniuk z dziećmi na okładce Vivy! jak Anna Przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×