Szukaj

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Udostępnił wzruszające zdjęcie aktorki

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk

Jarosław Bieniuk na Instagramie wspomniał Annę Przybylską. Post, który udostępnił, błyskawicznie obiegł sieć. Co na nim widać?

Gdy Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska się poznali, aktorka była żoną Dominika Zygry. Podobno zaiskrzyło między nimi od razu, piłkarz nie chciał się jednak mieszać w cudzy związek. Gdy okazało się, że małżeństwo się rozwodzi, Bieniuk postanowił zawalczyć o wspólne szczęście.  Pierwsza randka miała miejsce w Berlinie, a od tego momentu para nie mogła się rozstać.

Bieniuk i Przybylska byli parą przez kilkanaście kolejnych lat. Wspólnie wychowywali trójkę dzieci: Oliwkę, Szymona i Jana. Sielankę przerwała choroba. U aktorki zdiagnozowano raka trzustki. Pomimo walki lekarzy, jej życia nie udało się uratować. Pogrążony w żałobie Jarosław Bieniuk musiał zająć się dziećmi. Jako kochający tata z tego zadania wywiązuje się wzorowo.

Jarosław Bieniuk uczcił pamięć o Ani Przybylskiej. Wzruszający post

O tym, że Ania i Jarosław tworzyli duet idealny, ich bliscy nie mają nawet cienia wątpliwości. Siostra Przybylskiej, Agnieszka Kubera, w rozmowie z Urodą życia, powiedziała, że tworzyli fajną rodzinę:

Myślę, że byli naprawdę fajną parą i rodziną w wolnym związku. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść. Ale takie jest życie.

Chociaż w tym roku mija sześć lat od śmierci Przybylskiej, jej partner nadal o niej pamięta. Dowodem jest post, który opublikował na Instastory. Bieniuk udostępnił wpis znajomej, która wrzuciła do sieci kadr z filmu, w którym zagrała Ania. Mowa o Złotym środku, gdzie gwiazda wcieliła się jedną z głównych ról. Produkcję wyemitowano wczoraj, na antenie TVP2.

Nasza piękna Aneczka – czytamy na zdjęciu.

Wzruszające, prawda?

Zobacz także: Oliwia Bieniuk w bardzo kobiecej sesji. „Kopia mamy”. Zebrała gratulacje za naturalność. Co za piegi!


Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską

Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×