Szukaj

Ania Przybylska zostawiła prezent dla Oliwii Bieniuk na 18-stkę. Warto było czekać na taką niespodziankę

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk i Anna Przybylska

Anna Przybylska przygotowała wyjątkowy prezent dla Oliwii Bieniuk, który nastolatka dostanie w dniu swoich 18. urodzin. Jaki? Tygodnik Na żywo podaje szczegóły.

Oliwia Bieniuk w niedzielę skończy osiemnaście lat. Chociaż najstarsza córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej trzymała się z daleka od show-biznesu, od niedawna stawia pierwsze kroki w tym kierunku. Nie tylko prowadzi konto w mediach społecznościowych, ale zadebiutowała już na branżowej imprezie, a także udzieliła wywiadu magazynowi Viva!. 

Nastolatka, choć spełnia swoje marzenia, nie wie, czy jej decyzja przypadłaby mamie do gustu. Nie jest pewna, czy gdyby żyła, popierałaby ten pomysł:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Oliwia Bieniuk: prezent na 18. urodziny od Ani Przybylskiej

Jak informuje nowy numer Na żywo, Anna Przybylska zdawała sobie sprawę, że jej córka jest zauroczona aktorstwem. Tygodnik przypomina, że nastolatka często podpytywała mamę, jak przygotowuje się do roli, a także co jej sprawia największą trudność. Gdy tylko mogły, razem chodziły na plan.

Tygodnik podaje, że Ania była świadoma, że Oliwia Bieniuk marzy o aktorstwie. Właśnie dlatego zdecydowała się na piękny gest. Zaczęła odkładać środki finansowe, by jej córka miała zapewniony dobry start:

Nic nie mówiąc córce, zaczęła odkładać pieniądze na jej życiowy start. Mając przed sobą cel, nie oszczędzała się, choć wyniszczony chorobą nowotworową organizm, coraz częściej odmawiał jej posłuszeństwa — czytamy w magazynie.

Zgodnie z życzeniem Przybylskiej, przez lata nad pieniędzmi czuwała jej mama, Krystyna. Gdy jednak Oliwia stanie się pełnoletnia, to właśnie do niej mają trafić wspomniane fundusze. Nie da się ukryć, że to piękny prezent ze strony mamy.

Warto wspomnieć, że Oliwia Bieniuk nie tylko będzie miała wpływ na wspomniany podarunek, ale także na pieniądze, które zarabia z reklam i kampanii. Na ten moment pełnomocnikiem córki jest jej tata, Jarosław.


Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Postawiła na ciekawą stylizację

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Postawiła na ciekawą stylizację

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Na jaką stylizację postawiła?

Oliwia Bieniuk na otwarciu sklepu z ubraniami. Na jaką stylizację postawiła?

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Anna Przybylska z dziećmi – Szymonem, Jasiem i Oliwią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×