Oliwia Bieniuk gwiazdą nowej „Vivy!”: „Choć wierzę w Boga, to…”. To, co powiedziała o matce wyciska łzy

Olivia Bieniuk na okładce Vivy!

Olivia Bieniuk na okładce Vivy!

Oliwia Bieniuk jest gwiazdą nowego wydania magazynu Viva!. Przepięknej sesji zdjęciowej towarzyszy poruszający wywiad. Jego fragment pojawił się w sieci.

Oliwia Bieniuk w przyszłym miesiącu skończy osiemnaście lat. Pomimo młodego wieku nastolatka wzięła udział w kilku ważnych projektach. Do takich można zaliczyć produkcję, która niedawno pojawiła się na YouTube Daniela Rusina, znanego w sieci jako Reżyser Życia. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpiła u boku gwiazd jak m.in. Andrzej Grabowski, Wersow czy Ola Nowak.

Oliwia Bieniuk na okładce magazynu Viva!

Oliwia ma na swoim koncie kampanie reklamową marki jednej z torebek, a także kilka sesji zdjęciowych. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 168 tysięcy obserwujących. Chociaż Bieniuk ma wszelkie predyspozycje, by już w tym momencie podbić show-biznes, jej tata, Jarosław, pilnuje, by na razie skupiła się na nauce:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas — komentował Bieniuk w rozmowie z Na żywo.

Wygląda jednak na to, że nastolatka małymi kroczkami staje się popularna. Właśnie zadebiutowała na okładce magazynu Viva!. Nadmorskiej sesji towarzyszy wywiad, w którym córka Anny Przybylskiej opowiada o swoich marzeniach i wspomina mamę.

Oliwia powiedziała, że w pewnym sensie żyje aktorstwem od małego. Mama zabierała ją na sesje, które bardzo się jej podobały. Nie jest jednak pewna, czy Przybylska byłaby zadowolona z drogi, którą obrała:

Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy. Ale przecież nie ma nic złego w tym, że spełniam swoje marzenia. Być może naprawdę ma się to w genach?

Zdradziła też, że cieszy się z ostatniej produkcji, w której wzięła udział:

Cieszy mnie, że dużo ludzi już widziało ten film na YouTubie i że ma pozytywny odbiór. Tata i bracia też go widzieli i bardzo się wzruszyli, bo ta końcówka wyciska łzy. Myślę również, że mama gdzieś tam, na górze, patrzyła, jak go nagrywaliśmy, dodając mi dobrej energii.

Oliwia Bieniuk dodała, że codziennie myśli o mamie:

Choć wierzę w Boga, to nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie, bo przecież zaczęłam klasę maturalną, a potem będę się starała dostać do szkół aktorskich w Warszawie, Krakowie, Łodzi czy Wrocławiu. Wiem, że egzaminy są ciężkie i że jest dużo chętnych. Ale najważniejsze to myśleć pozytywnie. Teraz już rozumiem, co to znaczy, bo jestem dojrzalsza niż na przykład pięć lat temu. Dużo zrozumiałam. I czuję o wiele większą odpowiedzialność za to, co robię.

Całość rozmowy będzie można znaleźć w najnowszej Vivie!, która trafi do sprzedaży już w czwartek.

Warto dodać, że chociaż Oliwia debiutuje na okładce samodzielnie, nie jest to pierwszy raz, kiedy się na niej pojawia. W dzieciństwie brała udział w trzech sesjach, w których towarzyszyli jej bracia i rodzice.


Oliwia Bieniuk na okładce Vivy!

Oliwia Bieniuk na okładce Vivy!

Olivia Bieniuk na okładce Vivy! pojawia się już kilka lat temu

Olivia Bieniuk na okładce Vivy! pojawia się już kilka lat temu

Olivia Bieniuk na okładce Vivy! pojawia się już kilka lat temu

Olivia Bieniuk na okładce Vivy! pojawia się już kilka lat temu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×