Szukaj

Oliwia Bieniuk pochwaliła się szybką sesją zdjęciową i poruszyła sieć. Porównaniom do Przybylskiej nie ma końca

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej, którą pochwaliła się na Instagramie. Jak efekt komentują internauci?

Oliwia Bieniuk wkrótce skończy osiemnaście lat. Pomimo młodego wieku najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wzięła udział w kilku ważnych projektach. Niedawno zagrała w filmie Daniela Rusina, czyli YouTubera znanego pod pseudonimem Reżyser Życia. Wystąpiła u boku Andrzeja Grabowskiego, Wersow oraz Oli Nowak.

Chociaż Oliwia ma wszelkie predyspozycje, by już w tym momencie podbić polski show-biznes, priorytetem jest dla niej edukacja. Pilnuje jej ojciec, który dba, by skończyła szkołę:

Teraz jest czas na naukę. Oliwia musi dojrzeć emocjonalnie, by wejść do show-biznesu. Ma na to czas — komentował Bieniuk w rozmowie z Na żywo.

Oliwia Bieniuk w nowej sesji zdjęciowej. Jak wygląda?

Oliwa jest aktywna w sieci. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie. Właśnie tam obserwuje ją ponad 150 tysięcy osób. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi pogadanki, w których trakcie zdradza wybrane ciekawostki z życia prywatnego. W jednej z ostatnich ujawniła, że nosi kolczyki, które są rodzinną pamiątką:

No kolczyki są po mojej mamusi — odparła Oliwia.

Bieniuk udostępnia też sesje zdjęciowe, w których bierze udział. Niedawno stanęła przed obiektywem Martyny Milczarek. Córka Anny Przybylskiej pozuje w przyczepie campingowej, ubrana w elegancką, jasną sukienkę. W opisie zdradziła, że robienie zdjęć wcale nie potrwało długo:

Szybka sesja — podkreśla Bieniuk.

Internauci nie ukrywają zachwytu. W komentarzach pod zdjęciem komplementują urodę nastolatki, porównują ją do znanych rodziców:

  • Gen mamy na przedzie. Cudowna.
  • Tata pewnie pęka z dumy. Ale ślicznie!
  • Jesteś prześliczna. Pięknie wyglądasz.
  • Uroda nieziemska. Jak laleczka.
  • Jest pani bardzo podobna do Anny Przybylskiej.

Też uważacie, że Oliwia jest bardziej podobna do mamy niż do taty?


Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Oliwia Bieniuk wzięła udział w szybkiej sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×