Anna Lewandowska wróciła do Roberta. Przed romantycznym spotkaniem zaliczyła wizytę u dentysty. Co się stało z jej policzkiem?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska poinformowała na Instagramie, że po kilkudniowej rozłące wróciła do Roberta Lewandowskiego. Przy okazji udowodniła, że ma do siebie dystans. Internauci są zachwyceni.

Anna Lewandowska jest przykładem na to, że kariera może iść w parze z macierzyństwem. Z powodzeniem prowadzi kilka biznesów — każdy z nich cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów. Gwiazda na swój sukces ciężko pracuje od lat. Nie ukrywa, że jest z niego dumna. Trenerka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nie tylko skupia się na służbowych obowiązkach, ale przede wszystkim koncentruje się na bliskich:

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — komentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Lewandowska od 2013 roku jest szczęśliwą żoną. Właśnie wtedy poślubiła swojego aktualnego męża, Roberta Lewandowskiego. Razem wychowują dwie córki: 4-letnią Klarę i roczną Laurę. Małżonkowie na co dzień wzajemnie się wspierają.

Dowodem może być fakt, że trenerka niedawno pojawiła się na trybunach meczu Polska-Anglia. Zagrzewała do walki zarówno swojego ukochanego, jak i całą drużynę. Zachwyciła swoją dobrze dobraną, bardzo szykowną stylizacją, idealnie wpisującą się w jesienne trendy.

Anna Lewandowska pokazała, jak wygląda po wyjściu od dentysty

Anna Lewandowska aktywnie działa na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. W czwartek udostępniła nowe zdjęcie. Pozuje z profilu, jest przytulona do swojego męża Roberta. Zdradziła, że chociaż ona i jej ukochany rozdzielili się na kilka dni (więcej tutaj), znów są razem.

Lewandowscy wybrali się do jednej z restauracji w Monachium, gdzie zrobili sobie pamiątkową fotografię. Ania w podpisie zażartowała z sytuacji i udowodniła, że ma do siebie spory dystans:

Prawy policzek i Lewy… czyli jak robić zdjęcia, gdy wyjdziesz od dentysty

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach zachwycają się kadrem udostępnionym przez Anię:

 • Piękne zdjęcie. Moja ulubiona para.
 • Nie mogę się napatrzeć. Cudownie razem wyglądacie.
 • Dobrze znów Was widzieć razem.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Anna Lewandowska i jej mąż tworzą naprawdę piękny duet.


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska uczciła 33. urodziny Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska na pikniku

Anna Lewandowska na pikniku

Komentarze

 • Doczepy pisze:

  Tak, to są peruki I doczepy, wystarczy przypatrzeć się jak scięte są włosy w nienaturalny sposób, co daje do zrozumienia, że Ania ma doczepy, jest to tak zrobione żeby każdy myślał że to wlosy naturalne, w końcu jest milionerką więc ma pieniądze żeby to zrobić precyzyjnie ,ale jest to do rozpoznania ,tylko trzeba się dobrze przyjrzeć,I mieć o tym pojęcie, dla Ani najwazniejsze jest że jej fanki podziwiając jej bujne włosy, nie myślą że to sztuczne ,bo są zbyt naiwne I w nią wpatrzone ,

  • Gość pisze:

   Zamiast hejtowac wezcie sie to pracy. Zarobicie na botox, doczepy moze w tedy przestaniecie zazdroscici

 • Ja pisze:

  Piękna para, pasują do siebie i czuć z nich miłość. A na te luksusy sobie ciężko zapracowali.

 • Gość pisze:

  Ale zgrabna! Zazdroszcze szczerz

 • Gość pisze:

  Czy o a nosi peruki. Na Galii miała czarne włosy, teraz już blondynka. Na innym znów ruda. Retusz zmienia totalne. Ale na zdjęciu z Robertem nie podobna do siebie

 • Gość pisze:

  Pieniadz odgrywa najwazniejsza role w zyciu.,ze nawet i milosc mozna sobie kupic.

  • Gość pisze:

   Zazdrośnik. On ją pokochał jak byli oboje biedni i ona jego również. Żałosny jesteś

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×