Robert Lewandowski wrócił z córeczkami do Monachium. Ania została w Polsce. Wiemy, co ją zatrzymało

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od jakiegoś czasu przebywa w Polsce. Jej mąż razem z córeczkami wrócił już do Monachium. Co zatrzymało trenerkę w kraju? Znamy odpowiedź.

Anna i Robert Lewandowscy żyją w ciągłym biegu. Małżonkowie cały czas pracują zawodowo, a wszystko to łączą z opieką nad dwiema córeczkami: 4-letnią Klarą i roczną Laurą. Zakochani w maju kupili dom na Majorce, gdzie spędzili całe lato. Był to dla nich upragniony czas błogiego odpoczynku, który spędzili z najbliższymi. Odwiedzili ich nie tylko przyjaciele, ale także mama Ani i jej teściowa. Do Hiszpanii przyjechała też siostra Roberta z rodziną.

Kilka ostatnich dni rodzina spędziła w Polsce. Robert razem z reprezentacją rozegrał mecz na Stadionie Narodowym. Polacy z mierzyli się z Anglikami w spotkaniu eliminacyjnym Mistrzostw Świata. Podopieczni Paulo Sousy po niezbyt dobrym starcie w Euro zrehabilitowali się kibicom, remisując z wicemistrzami Europy 1:1. Chociaż nasz kapitan nie strzelił gola, to zaliczył asystę, idealnie podając piłkę do Damiana Szymańskiego, który umieścił piłkę w bramce przeciwników.

Robert Lewandowski wrócił z córkami do Monachium. Dlaczego Ania została w Polsce?

Robert Lewandowski jest bardzo zaangażowanym tatą. Każdą wolną chwilę spędza z córeczkami, a w opiece nad nimi radzi sobie wręcz doskonale. Po czasie spędzonym w Polsce kapitan drużyny narodowej wrócił już do Monachium, ponieważ za chwilę czekają go mecze w Bundeslidze. Paparazzi przyłapali go na lotnisku dla prywatnych samolotów. Pojawił się tam razem z córeczkami. Towarzyszyły im również obydwie babcie, które zatroskane żegnały ich przed odlotem. Fotoreporterzy byli świadkami wzruszających scen. Mama Ani pobłogosławiła przed odlotem zięcia, robiąc mu na czole znak krzyża i ucałowała go w policzek. Tak samo pożegnała też swoje wnuczki.

Na lotnisku nie pojawiła się natomiast Ania. Sportsmenka nadal została w Polsce, o czym świadczą jej relacje na Instagramie.

Na jednej z nich napisała, że w końcu może napić się kawy w spokoju.

Ten moment, kiedy tata zabrał dzieci… a ja mam czas na wypicie kawy w spokoju i… lecę na spotkania – napisała.

Okazuje się, że Anię zatrzymały w Polsce zawodowe zobowiązania. Przypomnijmy, że żona Roberta realizuje się nie tylko jako trenerka fitnessu, ale też bizneswoman. Ma między innymi własną markę ze zdrową żywnością, dietetyczny catering oraz firmę kosmetyczną.


Anna Lewandowska w Polsce

Anna Lewandowska w Polsce

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Robert Lewandowski z mamą, teściową i córkami na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×